Archief van
Auteur: migchiel

Leandro derde bij NK D (t/m 12) te Rijswijk

Leandro derde bij NK D (t/m 12) te Rijswijk

Door Migchiel de Jong

Leandro Slagboom derde bij NK D (t/m) 12 te Rijswijk!
De 11-jarige Leandro Slagboom heeft in het hemelvaartweekend 10-12 mei een bijzondere prestatie geleverd door met 6½ uit 9 derde te worden van Nederland in de D-categorie. Ook Dylan Torensma deed het zeer verdienstelijk met 5 uit 9 en viel net buiten de top 10.

Lees Meer Lees Meer

uitslagen ronde 20, 21 en 22 van de jeugd en stand na ronde 22, gespeeld op 24 april

uitslagen ronde 20, 21 en 22 van de jeugd en stand na ronde 22, gespeeld op 24 april

Wit Zwart Uitslag
Silke Dijcker Boaz van Altena 1-0
Thymen Dijcker Ming Wai Tsang 1-0
Kars Janssen Hidde Mosterman 0-1
Marthijn Kooistra Fin Versteeg 1-0
Hidde Kramer Thijs Scholte 0-1
Sven Nooijen Leandro Slagboom 0-1
Adam Shlomo Kasper Wagenveld 1-0
Christian Torensma Wessel van Putten 1-0
Dylan Torensma Tijn van Batenburg 0-1
Tristen van der Laan Afwezig met geldige reden
Robert Glas Afwezig met geldige reden
Hugo Swart Afwezig met geldige reden
Duuk Kramer Afwezig met geldige reden

 

Wit Zwart Uitslag
Thymen Dijcker Boaz van Altena 0-1
Leandro Slagboom Hugo Swart 1-0
Christian Torensma Adam Shlomo 1-0
Ming Wai Tsang Silke Dijcker 0-1
Wessel van Putten Sven Nooijen 0-1
Fin Versteeg Tijn van Batenburg 0-1
Kasper Wagenveld Hidde Mosterman 0-1
Robert Glas Dylan Torensma 0-1
Marthijn Kooistra Afwezig met geldige reden
Kars Janssen Afwezig met geldige reden
Duuk Kramer Afwezig met geldige reden
Hidde Kramer Afwezig met geldige reden
Tristen van der Laan Afwezig met geldige reden
Wit Zwart Uitslag
Silke Dijcker Fin Versteeg 0-1
Duuk Kramer Tristen van der Laan 1-0
Hidde Mosterman Christian Torensma 0-1
Thijs Scholte Wessel van Putten 0-1
Tijn van Batenburg Thymen Dijcker 1-0
Adam Shlomo Leandro Slagboom 0-1
Hugo Swart Kasper Wagenveld 0-1
Ming Wai Tsang Hidde Kramer 1-0
Kars Janssen Afwezig met geldige reden
Marthijn Kooistra Afwezig met geldige reden
Sven Nooijen Afwezig met geldige reden
Dylan Torensma Afwezig met geldige reden
Robert Glas Afwezig met geldige reden
Boaz van Altena Afwezig met geldige reden
Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Christian Torensma 518,83 36 21 18 1 2 0 88,1 202,5 164 1 1Z 0 1 0 0
2 Leandro Slagboom 515,50 35 19 16 2 1 0 89,5 196 164,5 -1 1Z 0 3 0 0
3 Tijn van Batenburg 464,67 34 18 15 0 3 0 83,3 195 153 0 1W 0 4 0 0
4 Dylan Torensma 307,50 33 19 11 0 7 1 57,9 204,5 80,5 1 1Z 0 3 0 0
5 Marthijn Kooistra 271,33 32 13 8 0 4 1 61,5 145 66,5 1 2W 0 9 0 0
6 Fin Versteeg 245,00 31 19 9 0 10 0 47,4 209,5 78,5 -1 1Z 0 3 0 0
7 Thymen Dijcker 227,17 30 20 9 2 9 0 50,0 162,5 62,25 2 1Z 1 1 0 0
8 Kars Janssen 221,50 29 19 9 0 10 0 47,4 184 64,5 1 1W 0 3 0 0
9 Sven Nooijen 216,50 28 19 8 1 10 0 44,7 196,5 60,75 -1 1Z 0 3 0 0
10 Adam Shlomo 213,67 27 21 8 2 11 0 42,9 200,5 67,75 1 1W 0 1 0 0
11 Wessel van Putten 211,50 26 19 8 0 11 0 42,1 191 66,5 -1 1Z 0 3 0 0
12 Hidde Mosterman 208,83 25 14 7 1 6 0 53,6 114 55,25 0 1W 0 7 0 0
13 Hugo Swart 195,50 24 13 6 1 6 0 50,0 136,5 52,5 1 1W 0 9 0 0
14 Silke Dijcker 190,00 23 19 9 0 10 0 47,4 127,5 49,5 1 1W 1 2 0 0
15 Kasper Wagenveld 180,33 22 17 7 1 9 0 44,1 138,5 51 -1 1Z 0 5 0 0
16 Ming Wai Tsang 167,50 21 21 8 0 13 0 38,1 168,5 49,5 1 2W 0 1 0 0
17 Thijs Scholte 136,33 20 17 7 0 10 0 41,2 109,5 27 -1 1W 0 4 0 0
18 Robert Glas 109,50 19 13 4 1 8 0 34,6 107,5 19,25 1 3W 0 9 0 0
19 Duuk Kramer 108,00 18 18 5 0 13 0 27,8 121,5 19,5 0 1W 1 3 0 0
20 Hidde Kramer 95,50 17 19 3 1 15 0 18,4 131,5 26,75 -1 1Z 1 2 0 0
21 Boaz van Altena 89,00 16 6 2 0 4 0 33,3 53 13,5 -2 2Z 0 15 0 0
22 Tristen van der Laan 73,50 15 8 1 1 6 0 18,8 58 8,5 -2 3Z 1 13 0 0
Uitslagen ronde 19 jeugdcompetitie, gespeeld op 27 maart

Uitslagen ronde 19 jeugdcompetitie, gespeeld op 27 maart

Wit Zwart Uitslag
Silke Dijcker Tristen van der Laan 1-0
Thymen Dijcker Leandro Slagboom 0-1
Marthijn Kooistra Sven Nooijen 1-0
Tijn van Batenburg Adam Shlomo 1-0
Hugo Swart Christian Torensma 0-1
Dylan Torensma Wessel van Putten 1-0
Ming Wai Tsang Duuk Kramer 1-0
Fin Versteeg Kars Janssen 1-0
Robert Glas Hidde Kramer ½-½
Boaz van Altena Thijs Scholte 0-1
Hidde Mosterman Afwezig met geldige reden
Kasper Wagenveld Afwezig met geldige reden

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 19

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Christian Torensma 435,50 36 18 15 1 2 0 86,1 156 125 0 2Z 0 1 0 0
2 Leandro Slagboom 434,50 35 16 13 2 1 0 87,5 150 123,5 0 2Z 0 3 0 0
3 Tijn van Batenburg 370,67 34 15 12 0 3 0 80,0 144 109 1 1W 0 4 0 0
4 Dylan Torensma 294,00 33 17 10 0 6 1 58,8 159 69 1 2W 0 2 0 0
5 Fin Versteeg 229,50 32 16 8 0 8 0 50,0 154,5 61,5 0 1W 0 3 0 0
6 Marthijn Kooistra 215,83 31 12 7 0 4 1 58,3 114 48,5 0 1W 0 7 0 0
7 Kars Janssen 213,33 30 18 9 0 9 0 50,0 151,5 55,5 0 1Z 0 1 0 0
8 Thymen Dijcker 203,17 29 17 8 2 7 0 52,9 119,5 47,75 1 2W 1 1 0 0
9 Hugo Swart 202,50 28 11 6 1 4 0 59,1 97 46 1 2W 0 8 0 0
10 Adam Shlomo 197,33 27 18 7 2 9 0 44,4 135,5 51,75 0 1Z 0 1 0 0
11 Sven Nooijen 193,17 26 17 7 1 9 0 44,1 148,5 47,75 -1 2Z 0 2 0 0
12 Wessel van Putten 193,00 25 16 7 0 9 0 43,8 138 51,5 0 1Z 0 3 0 0
13 Ming Wai Tsang 159,50 24 18 7 0 11 0 38,9 129 40 0 3W 0 1 0 0
14 Hidde Mosterman 155,83 23 11 5 1 5 0 50,0 71 34,25 1 1Z 0 7 0 0
15 Kasper Wagenveld 155,50 22 14 6 1 7 0 46,4 97,5 37 0 1Z 0 5 0 0
16 Silke Dijcker 154,33 21 16 7 0 9 0 43,8 97,5 34,5 0 1W 1 2 0 0
17 Thijs Scholte 117,33 20 15 6 0 9 0 40,0 82 20,5 -1 1Z 0 4 0 0
18 Robert Glas 105,67 19 12 4 1 7 0 37,5 84,5 17,25 0 2W 0 7 0 0
19 Hidde Kramer 86,83 18 17 3 1 13 0 20,6 100,5 21,75 -1 1Z 1 1 0 0
20 Duuk Kramer 83,00 17 17 4 0 13 0 23,5 106 15 -1 2Z 1 1 0 0
21 Tristen van der Laan 69,83 16 7 1 1 5 0 21,4 46 8 -1 2Z 1 11 0 0
22 Boaz van Altena 52,00 15 4 1 0 3 0 25,0 29 3,5 0 1W 0 14 0 0
ronde 17 en 18 van de jeugd, gespeeld op 13 en 20 maart

ronde 17 en 18 van de jeugd, gespeeld op 13 en 20 maart

Wit Zwart Uitslag
Marthijn Kooistra Adam Shlomo 1-0
Duuk Kramer Boaz van Altena 1-0
Hidde Kramer Tristen van der Laan 0-1
Sven Nooijen Thymen Dijcker 0-1
Thijs Scholte Robert Glas 1-0
Tijn van Batenburg Dylan Torensma 1-0
Leandro Slagboom Kars Janssen 1-0
Christian Torensma Fin Versteeg 1-0
Ming Wai Tsang Wessel van Putten 0-1
Kasper Wagenveld Silke Dijcker 0-1
Hidde Mosterman Afwezig met geldige reden
Hugo Swart Afwezig met geldige reden
Wit Zwart Uitslag
Thymen Dijcker Christian Torensma 0-1
Kars Janssen Tijn van Batenburg 0-1
Hidde Kramer Boaz van Altena 0-1
Thijs Scholte Kasper Wagenveld 0-1
Adam Shlomo Silke Dijcker 1-0
Hugo Swart Fin Versteeg 1-0
Dylan Torensma Sven Nooijen 1-0
Ming Wai Tsang Marthijn Kooistra 0-1
Wessel van Putten Leandro Slagboom 0-1
Robert Glas Duuk Kramer 1-0
Hidde Mosterman Afwezig met geldige reden
Tristen van der Laan Oneven

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 18

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Christian Torensma 412,50 36 17 14 1 2 0 85,3 139 110,5 1 1Z 0 1 0 0
2 Leandro Slagboom 405,00 35 15 12 2 1 0 86,7 131 106 1 1Z 0 3 0 0
3 Tijn van Batenburg 339,67 34 14 11 0 3 0 78,6 127,5 95,5 0 1Z 0 4 0 0
4 Dylan Torensma 274,00 33 16 9 0 6 1 56,3 142 59 0 1W 0 2 0 0
5 Kars Janssen 215,33 32 17 9 0 8 0 52,9 135,5 52,5 1 1W 0 1 0 0
6 Thymen Dijcker 207,67 31 16 8 2 6 0 56,3 99 43,25 0 1W 1 1 0 0
7 Hugo Swart 203,00 30 10 6 1 3 0 65,0 76,5 43 0 1W 0 8 0 0
8 Adam Shlomo 198,33 29 17 7 2 8 0 47,1 116 49,25 1 1W 0 1 0 0
9 Wessel van Putten 197,00 28 15 7 0 8 0 46,7 121 49,5 1 1W 0 3 0 0
10 Fin Versteeg 193,00 27 15 7 0 8 0 46,7 137,5 50,5 -1 2Z 0 3 0 0
11 Sven Nooijen 191,67 26 16 7 1 8 0 46,9 133 45,25 0 1Z 0 2 0 0
12 Marthijn Kooistra 187,83 25 11 6 0 4 1 54,5 99 38,5 -1 1Z 0 7 0 0
13 Kasper Wagenveld 152,50 24 14 6 1 7 0 46,4 89 33,5 0 1Z 0 4 0 0
14 Hidde Mosterman 151,50 23 11 5 1 5 0 50,0 67,5 32,25 1 1Z 0 6 0 0
15 Silke Dijcker 139,17 22 15 6 0 9 0 40,0 91 29,5 -1 2Z 1 2 0 0
16 Ming Wai Tsang 136,67 21 17 6 0 11 0 35,3 118 34,5 -1 2W 0 1 0 0
17 Thijs Scholte 104,33 20 14 5 0 9 0 35,7 76,5 18 0 2W 0 4 0 0
18 Robert Glas 93,83 19 11 4 0 7 0 36,4 75,5 15 -1 1W 0 7 0 0
19 Duuk Kramer 86,67 18 16 4 0 12 0 25,0 91,5 13 0 1Z 1 1 0 0
20 Hidde Kramer 81,00 17 16 3 0 13 0 18,8 90,5 17,5 0 2W 1 1 0 0
21 Tristen van der Laan 70,83 16 6 1 1 4 0 25,0 37 7,5 0 1Z 1 11 0 0
22 Boaz van Altena 53,00 15 3 1 0 2 0 33,3 21,5 3 -1 2Z 0 14 0 0
Overzicht voor ronde 16, gespeeld op 6 maart

Overzicht voor ronde 16, gespeeld op 6 maart

Wit Zwart Uitslag
Kars Janssen Dylan Torensma 0-1
Duuk Kramer Hidde Kramer 1-0
Adam Shlomo Hidde Mosterman 0-1
Leandro Slagboom Marthijn Kooistra 1-0
Christian Torensma Sven Nooijen 1-0
Wessel van Putten Hugo Swart 0-1
Fin Versteeg Thymen Dijcker 1-0
Tristen van der Laan Robert Glas 0-1
Tijn van Batenburg Afwezig met geldige reden
Ming Wai Tsang Afwezig met geldige reden
Kasper Wagenveld Afwezig met geldige reden
Silke Dijcker Thijs Scholte 1-0

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 16

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Christian Torensma 361,50 36 15 12 1 2 0 83,3 109 85,5 1 1W 0 1 0 0
2 Leandro Slagboom 339,00 35 13 10 2 1 0 84,6 98 76,5 1 1W 0 3 0 0
3 Tijn van Batenburg 285,67 34 12 9 0 3 0 75,0 93,5 67,5 0 3Z 0 4 0 0
4 Dylan Torensma 243,00 33 14 8 0 5 1 57,1 108,5 48,5 0 1Z 0 2 0 0
5 Kars Janssen 214,33 32 15 9 0 6 0 60,0 98,5 46,5 1 2W 0 1 0 0
6 Fin Versteeg 198,50 31 13 7 0 6 0 53,8 102,5 44,5 1 1W 0 3 0 0
7 Sven Nooijen 189,33 30 14 7 1 6 0 53,6 101 41,25 0 1Z 0 2 0 0
8 Thymen Dijcker 181,50 29 14 7 2 5 0 57,1 69 30,75 0 1Z 1 1 0 0
9 Wessel van Putten 173,00 28 13 6 0 7 0 46,2 94 40,5 1 1W 0 3 0 0
10 Adam Shlomo 169,83 27 15 6 2 7 0 46,7 95 37,25 1 1W 0 1 0 0
11 Hugo Swart 165,50 26 9 5 1 3 0 61,1 62,5 32,5 -1 1Z 0 7 0 0
12 Hidde Mosterman 145,17 25 11 5 1 5 0 50,0 58,5 27,25 1 1Z 0 4 0 0
13 Ming Wai Tsang 139,17 24 15 6 0 9 0 40,0 92 28,5 -3 3Z 0 1 0 0
14 Marthijn Kooistra 138,67 23 9 4 0 4 1 44,4 72 20,5 -1 1Z 0 7 0 0
15 Kasper Wagenveld 132,83 22 12 5 1 6 0 45,8 68 24,5 0 1W 0 4 0 0
16 Silke Dijcker 118,50 21 13 5 0 8 0 38,5 68,5 20 1 4W 1 2 0 0
17 Thijs Scholte 85,33 20 12 4 0 8 0 33,3 60 12 -2 1Z 0 4 0 0
18 Hidde Kramer 80,67 19 14 3 0 11 0 21,4 78 16,5 -2 2Z 1 1 0 0
19 Robert Glas 79,00 18 9 3 0 6 0 33,3 57,5 9 -1 1Z 0 7 0 0
20 Duuk Kramer 70,33 17 14 3 0 11 0 21,4 76,5 11 0 1W 1 1 0 0
21 Tristen van der Laan 44,33 16 5 0 1 4 0 10,0 30 4 1 1W 0 11 0 0
22 Boaz van Altena 35,00 15 1 0 0 1 0 0,0 12,5 0 1 1W 0 14 0 0
Activiteit jeugdsponsoractie Poiesz

Activiteit jeugdsponsoractie Poiesz

Op zaterdag 3 maart mocht Philidor een activiteit verzorgen in de Poiesz in het kader van de jeugdsponsoractie 2018. Het is heel belangrijk dat Philidor aan deze actie meedoet, want aan het einde van de actie verdient de jeugd een cheque met een mooi bedrag, dat ook ten goede komt aan de jeugd!

 Vanaf 10:00 uur stonden jeugdleider Migchiel, jeugdlid Adam met zijn moeder en de schaaktweeling Lize en Lieke met hun moeder Liesbet klaar bij de Poiesz in de Wilgenstraat. We gingen vers gebakken, met roomboter gevulde koeken verkopen. Ook moesten we dat publiek proberen te overtuigen om de verdiende munten in de buis van onze schaakclub te stoppen! Dat ging natuurlijk vanzelf toen Adam en de tweeling hun charmes in gingen zetten. Al gauw hadden we een grote voorsprong op de munten van de andere deelnemers. Tijdens de actie kregen we nog een bezoek van Leo van Maanen, onze secretaris. Ook Marthijn en zijn moeder Marrit zijn langs geweest om ons met maar liefst 46 munten te spekken! Het was een mooie dag en de koeken smaakten goed! 

foto’s volgen en meer is te vinden op de facebooksite van Philidor.

 

Overzicht voor ronde 23, gespeeld op 20 februari

Overzicht voor ronde 23, gespeeld op 20 februari

Wit Zwart Uitslag
Siem van Eijk Gerard Baars ½-½
Pieter Ploeger Henk van Wilgenburg 0-1
Jan Miedema Sytze Faber 0-1
Wiebe Fraanje Wim van Zeijl 0-1

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 23

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Perc SB
1 Auke van der Heide 664,00 69 16 9 4 3 68,8 92,25
2 Jan Boersma 660,50 68 17 9 4 4 64,7 98,25
3 Eddie Scholl 640,00 67 12 9 2 1 83,3 88
4 Migchiel de Jong 616,00 66 11 10 0 1 90,9 89
5 Oene Schriemer 534,00 65 16 7 5 4 59,4 71,75
6 Erik Sparenberg 528,00 64 16 7 6 3 62,5 69
7 Jan Hania 508,00 63 17 7 3 7 50,0 75,75
8 Siegbert de Jong 461,50 62 16 8 1 7 53,1 70
9 Rein de Boer 461,00 61 17 7 5 5 55,9 55,5
10 Gerard Baars 456,00 60 18 7 4 7 50,0 64
11 Maarten Etmans 456,00 59 17 4 7 6 44,1 67,75
12 Erik Kruit 422,50 58 15 9 1 5 63,3 52
13 Jan Torensma 417,50 57 10 8 1 1 85,0 49,75
14 Tijn van Batenburg 412,50 56 13 9 1 3 73,1 53
15 Siem van Eijk 384,00 55 17 6 2 9 41,2 51,25
16 Leandro Slagboom 362,00 54 17 8 1 8 50,0 46
17 Pieter Ploeger 350,50 53 16 8 1 7 53,1 40,5
18 Wim van Zeijl 327,50 52 18 6 4 8 44,4 36,5
19 Hette van Popta 321,50 51 12 4 5 3 54,2 46,5
20 Jolle Lont 315,00 50 9 6 2 1 77,8 39,75
21 Erik van der Lee 313,00 49 14 5 3 6 46,4 35
22 Dik Kruithof 305,00 48 11 4 5 2 59,1 40,5
23 Henk van Wilgenburg 295,50 47 14 6 1 7 46,4 38,25
24 Kees van Straten 282,00 46 14 7 0 7 50,0 33,5
25 Rinze Hettema 274,00 45 17 3 6 8 35,3 33,75
26 Leo van Maanen 232,50 44 13 5 2 6 46,2 25
27 Derk Stegeman 214,00 43 14 4 2 8 35,7 20,75
28 Sytze Faber 206,00 42 9 5 0 4 55,6 25
29 Christian Torensma 191,00 41 10 3 3 4 45,0 24,25
30 Catharinus Mulder 188,00 40 7 3 1 3 50,0 29,25
31 Dylan Torensma 186,00 39 14 4 2 8 35,7 20,5
32 Peter Venhuizen 180,00 38 17 3 3 11 26,5 19,75
33 Wolter Jongsma 167,00 37 12 2 4 6 33,3 20,5
34 Jan Miedema 144,00 36 14 1 5 8 25,0 11
35 Marthijn Kooistra 100,00 35 8 2 2 4 37,5 7,25
36 Jeppe van Bon 99,00 34 9 1 3 5 27,8 6,5
37 Taeke Stavenga 90,50 33 4 2 0 2 50,0 8
38 Wiebe Fraanje 79,00 32 6 2 1 3 41,7 5
39 Dolf Wissmann 61,00 31 3 1 0 2 33,3 8,5
40 Geert van Everdink 55,00 30 1 1 0 0 100,0 8,5
41 Joop Root 41,00 29 9 0 2 7 11,1 4,75
42 Oesani 29,00 28 6 1 0 5 16,7 1
43 Niels 29,00 27 4 1 0 3 25,0 1
44 Eelke Heidinga 0,00 26 2 0 0 2 0,0 0
45 Wessel van der Berg 0,00 25 0 0 0 0 0,0 0
46 Danny de Vries 0,00 24 0 0 0 0 0,0 0
Sterke prestaties van Philidorjeugd op FK in Sneek

Sterke prestaties van Philidorjeugd op FK in Sneek

Zaterdag 24 en maandag 26 februari was het FK van de jeugd in Sneek. De Philidorjeugd heeft hier heel goed gepresteerd!

In de C categorie werd Christian Torensma tweede en hij plaatst zich hiermee voor het NK C te Assen. In de D categorie werd Dylan Torensma Fries kampioen met 7 uit 7! Hij won van Leandro Slagboom in een spannende partij. Leandro werd tweede en mag samen met Dylan naar het NK D in Rijswijk. Marthijn Kooistra eindigde op een gedeelde derde plaats.

Thymen Dijcker werd kampioen in de E categorie! Hidde Mosterman werd tweede en Adam Shlomo vijfde. Thymen mag in het Paasweekend naar het NK E in Waalwijk.

Hulde allemaal!!

Uitslagen van ronde 15 jeugd op 20 februari en stand na ronde 15. Ik heb de stand laten herberekenen!

Uitslagen van ronde 15 jeugd op 20 februari en stand na ronde 15. Ik heb de stand laten herberekenen!

Wit Zwart Uitslag
Silke Dijcker Hidde Kramer 1-0
Thymen Dijcker Adam Shlomo ½-½
Kars Janssen Wessel van Putten 1-0
Sven Nooijen Fin Versteeg 1-0
Thijs Scholte Duuk Kramer 1-0
Robert Glas Ming Wai Tsang 0-1
Marthijn Kooistra Afwezig met geldige reden
Hidde Mosterman Afwezig met geldige reden
Tijn van Batenburg Afwezig met geldige reden
Leandro Slagboom Afwezig met geldige reden
Hugo Swart Afwezig met geldige reden
Christian Torensma Afwezig met geldige reden
Dylan Torensma Afwezig met geldige reden
Kasper Wagenveld Afwezig met geldige reden
Tristen van der Laan Afwezig met geldige reden
Boaz van Altena Afwezig met geldige reden

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 15

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Christian Torensma 328,50 36 14 11 1 2 0 82,1 95,5 72,5 0 2Z 0 1 0 0
2 Leandro Slagboom 323,50 35 12 9 2 1 0 83,3 87 67 0 1Z 0 3 0 0
3 Tijn van Batenburg 273,00 34 12 9 0 3 0 75,0 87,5 63,5 0 3Z 0 3 0 0
4 Dylan Torensma 216,00 33 13 7 0 5 1 53,8 92,5 36,5 1 2W 0 2 0 0
5 Kars Janssen 213,33 32 14 9 0 5 0 64,3 83,5 42,5 0 1W 0 1 0 0
6 Sven Nooijen 191,33 31 13 7 1 5 0 57,7 82,5 37,75 1 1W 0 2 0 0
7 Thymen Dijcker 179,83 30 13 7 2 4 0 61,5 58 27,75 1 2W 1 1 0 0
8 Adam Shlomo 173,50 29 14 6 2 6 0 50,0 84,5 34,75 0 2Z 0 1 0 0
9 Wessel van Putten 170,50 28 12 6 0 6 0 50,0 83,5 38,5 0 1Z 0 3 0 0
10 Fin Versteeg 167,00 27 12 6 0 6 0 50,0 88,5 35,5 0 1Z 0 3 0 0
11 Marthijn Kooistra 138,67 26 8 4 0 3 1 50,0 55 17,5 0 1W 0 7 0 0
12 Ming Wai Tsang 136,00 25 15 6 0 9 0 40,0 85 26,5 -3 3Z 0 0 0 0
13 Hugo Swart 134,67 24 8 4 1 3 0 56,3 52,5 24,5 0 2W 0 7 0 0
14 Kasper Wagenveld 126,50 23 12 5 1 6 0 45,8 63 22 0 1W 0 3 0 0
15 Hidde Mosterman 115,33 22 10 4 1 5 0 45,0 51,5 20,25 2 1W 0 5 0 0
16 Silke Dijcker 96,67 21 12 4 0 8 0 33,3 60,5 15 0 3W 1 2 0 0
17 Thijs Scholte 88,67 20 11 4 0 7 0 36,4 50 10 -1 1W 0 4 0 0
18 Hidde Kramer 79,00 19 13 3 0 10 0 23,1 70 14,5 -1 1Z 1 1 0 0
19 Robert Glas 66,00 18 8 2 0 6 0 25,0 56 8,5 0 1W 0 7 0 0
20 Duuk Kramer 52,33 17 13 2 0 11 0 15,4 70,5 7 -1 2Z 1 1 0 0
21 Tristen van der Laan 43,83 16 4 0 1 3 0 12,5 25 4 0 1Z 0 11 0 0
22 Boaz van Altena 35,00 15 1 0 0 1 0 0,0 11,5 0 1 1W 0 14 0 0
Overzicht voor ronde 14, gespeeld op 13 februari 2018

Overzicht voor ronde 14, gespeeld op 13 februari 2018

Wit Zwart Uitslag
Silke Dijcker Duuk Kramer 1-0
Thymen Dijcker Robert Glas 1-0
Marthijn Kooistra Tijn van Batenburg 0-1
Hidde Kramer Thijs Scholte 0-1
Hidde Mosterman Tristen van der Laan 1-0
Hugo Swart Kars Janssen 1-0
Wessel van Putten Sven Nooijen 1-0
Fin Versteeg Adam Shlomo 1-0
Dylan Torensma Leandro Slagboom 0-1
Kasper Wagenveld Ming Wai Tsang 1-0
Boaz van Altena Christian Torensma 0-1

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 14

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Christian Torensma 339,50 36 14 11 1 2 0 82,1 91,5 68,5 0 2Z 0 0 0 0
2 Leandro Slagboom 339,00 35 12 9 2 1 0 83,3 87 67 0 1Z 0 2 0 0
3 Tijn van Batenburg 300,00 34 12 9 0 3 0 75,0 85 61 0 3Z 0 2 0 0
4 Dylan Torensma 218,33 33 13 7 0 5 1 53,8 90,5 34,5 1 2W 0 1 0 0
5 Marthijn Kooistra 215,00 32 8 4 0 3 1 50,0 55 17,5 0 1W 0 6 0 0
6 Wessel van Putten 185,00 31 11 6 0 5 0 54,5 69,5 35 1 1W 0 3 0 0
7 Kars Janssen 178,50 30 13 8 0 5 0 61,5 73,5 33,5 -1 1Z 0 1 0 0
8 Fin Versteeg 178,50 29 11 6 0 5 0 54,5 78 32,5 1 1W 0 3 0 0
9 Sven Nooijen 173,00 28 12 6 1 5 0 54,2 74 29,25 0 1Z 0 2 0 0
10 Hugo Swart 169,00 27 8 4 1 3 0 56,3 48 21,25 0 2W 0 6 0 0
11 Thymen Dijcker 160,50 26 12 7 1 4 0 62,5 46,5 21,25 0 1W 1 1 0 0
12 Adam Shlomo 146,50 25 13 6 1 6 0 50,0 72 29,25 1 1Z 0 1 0 0
13 Hidde Mosterman 138,00 24 10 4 1 5 0 45,0 47 17,25 2 1W 0 4 0 0
14 Boaz van Altena 135,00 23 1 0 0 1 0 0,0 11,5 0 1 1W 0 13 0 0
15 Kasper Wagenveld 131,50 22 12 5 1 6 0 45,8 59,5 20 0 1W 0 2 0 0
16 Robert Glas 118,50 21 7 2 0 5 0 28,6 48,5 8,5 -1 1Z 0 7 0 0
17 Tristen van der Laan 117,00 20 4 0 1 3 0 12,5 24,5 3,75 0 1Z 0 10 0 0
18 Ming Wai Tsang 106,00 19 14 5 0 9 0 35,7 79 23 -2 2Z 0 0 0 0
19 Thijs Scholte 85,00 18 10 3 0 7 0 30,0 44,5 8 -2 1Z 0 4 0 0
20 Hidde Kramer 75,00 17 12 3 0 9 0 25,0 58,5 12,5 0 1W 1 1 0 0
21 Silke Dijcker 75,00 16 11 3 0 8 0 27,3 53,5 10 -1 2W 1 2 0 0
22 Duuk Kramer 49,00 15 12 2 0 10 0 16,7 59,5 6 0 1Z 1 1 0 0