maandag, 22. juli 2019

Uncategorized

FK 60+ ontknoping

1. e4 e5 2. Nc3 Nf6 3. Nf3 d6 4. d4 exd4 5. Nxd4 Be7 6. g3 d5 7. e5 Ng4 8. Bg2 c6 9....

HTML / CSS Tutorial https://www.w3schools.com/css/default.asp

Hieronder een IFRAME 50% van de tabel 2 3 4 5 6 Partij invoegen. 1. e4 e5 2. Qh5 Ke7 3. Qxe5 1-0 Oranje tekst door CSS en hieronder...

Ladder groep B: indeling 25-09-2018

  Indeling voor ronde 3 Wit Zwart Siem van Eijk - Wolter Jongsma Dik Kruithof - Joop Root Henk van Wilgenburg - Derk Stegeman Pieter Ploeger - Wim van Zeijl Kees van Straten - Leo van Maanen Jan Miedema - Wiebe Fraanje Peter Venhuizen - Oneven  

Ladder groep A: indeling 25-09-2018

  Indeling voor ronde 3 Wit Zwart Erik Sparenberg - Jan Hania Jan Boersma - Gerard Baars Maarten Etmans - Leandro Slagboom Oene Schriemer - Eddie Scholl Catharinus Mulder - Migchiel de Jong Siegbert de Jong - Auke van der Heide Tijn van Batenburg - Oneven  

Ladder groep B: uitslagen en stand 18-09-18

  Overzicht voor ronde 2, gespeeld op 18 september 2018 Wit Zwart Uitslag Henk van Wilgenburg - Gerard Baars 1-0 Leo van Maanen - Sytze Faber 1-0 Derk Stegeman - Jeppe van Bon 1-0 Wiebe Fraanje - Wim van Zeijl 1-0 Wolter Jongsma - Pieter Ploeger 1-0 Joop Root - Jan...

Ladder groep A: uitslagen en stand 18-09-18

  Overzicht voor ronde 2, gespeeld op 18 september 2018 Wit Zwart Uitslag Migchiel de Jong - Jan Boersma ½-½ Eddie Scholl - Siegbert de Jong ½-½ Erik Sparenberg - Maarten Etmans 1-0 Jan Hania - Rein de Boer ½-½ Jolle Lont - Catharinus Mulder ½-½ Leandro Slagboom - Oene Schriemer ½-½ Gerard...

Ladder ronde 2B

  help ik ben niet ingedeeld, meld dat morgen even en we delen je alsnog in.   Indeling voor ronde 2 Wit Zwart Leo van Maanen - Frederik Verf Derk Stegeman - Jeppe van Bon Wiebe...

Ladder ronde 2A

  Indeling voor ronde 2 Wit Zwart Migchiel de Jong - Jan Boersma Eddie Scholl - Siegbert de Jong Erik Sparenberg - Maarten Etmans Jan Hania - Rein de Boer Tijn van Batenburg - Gerard Baars Jolle Lont - Catharinus Mulder Leandro Slagboom - Oene Schriemer  

laddercompetitie groep A uitslagen en stand 11-09-18

  Overzicht voor ronde 1, gespeeld op 11 september 2018 Wit Zwart Uitslag Migchiel de Jong - Erik Sparenberg ½-½ Auke van der Heide - Jan Hania 0-1 Jan Boersma - Maarten Etmans ½-½ Rein de Boer - Oene Schriemer 1-0 Catharinus Mulder - Tijn van Batenburg 1-0 Siegbert...