donderdag, 20. september 2018

Indeling

Indeling voor ronde 9 op 7 mei

WitZwart Jan Boersma-Jan Torensma Jolle Lont-Kees van Straten Siem van Eijk-Rinze Hettema Pieter Ploeger-Wiebe Fraanje Derk Stegeman-Jan Miedema Sytze Faber-Leo van Maanen Wim van Zeijl-Leandro Slagboom Christian Torensma-Niels Timmer Wolter Jongsma-Dylan Torensma Dolf Wissmann-Afwezig...

Indeling voor ronde 8 op 1 mei

WitZwart Jan Boersma-Tijn van Batenburg Jan Torensma-Siem van Eijk Pieter Ploeger-Wim van Zeijl Kees van Straten-Wolter Jongsma Leo van Maanen-Derk Stegeman Rinze Hettema-Dylan Torensma Jeppe van Bon-Henk van Wilgenburg Marthijn Kooistra-Jan Miedema Niels...

Indeling voor ronde 7 op 24 april

WitZwart Jan Torensma-Leandro Slagboom Siem van Eijk-Jan Boersma Tijn van Batenburg-Wiebe Fraanje Derk Stegeman-Kees van Straten Wim van Zeijl-Dylan Torensma Peter Venhuizen-Christian Torensma Wolter Jongsma-Marthijn Kooistra Rinze Hettema-Jolle Lont Jan Miedema-Pieter Ploeger Dolf Wissmann-Afwezig...

Lente ronde 6 op 17 april

WitZwart Jan Boersma-Wim van Zeijl Leandro Slagboom-Siem van Eijk Jan Torensma-Tijn van Batenburg Pieter Ploeger-Kees van Straten Derk Stegeman-Jolle Lont Leo van Maanen-Wolter Jongsma Jan Miedema-Jeppe van Bon Niels Timmer-Peter Venhuizen Wiebe Fraanje-Rinze...

Indeling voor ronde 5 op 10 april

WitZwart Jolle Lont-Henk van Wilgenburg Leandro Slagboom-Marthijn Kooistra Erik van der Lee-Derk Stegeman Siem van Eijk-Tijn van Batenburg Kees van Straten-Jan Boersma Dylan Torensma-Wiebe Fraanje Rinze Hettema-Pieter Ploeger Niels Timmer-Christian Torensma Dolf Wissmann-Afwezig...

Indeling voor ronde 4 – 3 april

WitZwart Jan Boersma-Leandro Slagboom Erik van der Lee-Leo van Maanen Derk Stegeman-Niels Timmer Sytze Faber-Pieter Ploeger Wim van Zeijl-Jan Torensma Christian Torensma-Peter Venhuizen Dylan Torensma-Tijn van Batenburg Jeppe van Bon-Wolter Jongsma Jan Miedema-Joop...

Indeling voor ronde 3 – 27 Maart

WitZwart Erik Kruit-Joop Root Hette van Popta-Niels Timmer Jan Torensma-Rinze Hettema Siem van Eijk-Tijn van Batenburg Pieter Ploeger-Henk van Wilgenburg Derk Stegeman-Leandro Slagboom Dylan Torensma-Marthijn Kooistra Wiebe Fraanje-Leo van Maanen Jan Boersma-Afwezig met...

Indeling voor ronde 2

WitZwart Jan Boersma-Hette van Popta Jan Torensma-Erik van der Lee Siem van Eijk-Jolle Lont Pieter Ploeger-Derk Stegeman Tijn van Batenburg-Jeppe van Bon Henk van Wilgenburg-Sytze Faber Kees van Straten-Wiebe Fraanje Leo van...

Indeling voor ronde 23

WitZwart Migchiel de Jong-Auke van der Heide Eddie Scholl-Siegbert de Jong Jan Hania-Oene Schriemer Gerard Baars-Rein de Boer Pieter Ploeger-Rinze Hettema Kees van Straten-Henk van Wilgenburg Jeppe van Bon-Oesani Jan Miedema-Sytze Faber Christian...

Indeling voor ronde 22

WitZwart Eddie Scholl-Migchiel de Jong Jan Hania-Erik Sparenberg Auke van der Heide-Rein de Boer Siegbert de Jong-Oene Schriemer Gerard Baars-Jan Torensma Sytze Faber-Dylan Torensma Kees van Straten-Rinze Hettema Jeppe van Bon-Peter Venhuizen Jan...