Jeugd20

Sjors Sportief + Jeugd

Ten eerste wil ik jullie ons geweldige jeugdtrainers aan het werk laten zien, nml Harmen Jelte en Silvia, of Silvia, Harmen en Jelte, of...

Hennie Colignon Toernooi Foto’s

Voor uitslagen zie FSB site

Hennie Collignon jeugdschaaktoernooi zaterdag 16 november

Aankondiging: Het Hennie Collignon toernooi is op zaterdag 16 november HennieCollignon2019

uitslagen ronde 6 jeugdcompetitie 29 oktober

Systeem Keizer - K.S.C. "Philidor 1847" Overzicht voor ronde 6, gespeeld op 29 oktober 2019WitZwartUitslag Silke Dijcker-Jelle Mosterman1-0 Otto Overeem-Thymen Dijcker1-0 Thijs Scholte-Hidde Mosterman0-1 Aart van Drooge-Ivan de...

Duo Simultaan en verslag ladder

Door Jan Hania Duo-simultaan zorgt voor vertier Het is een herfstachtige dag en gelukkig kan er dan worden geschaakt. Dit keer een speciale Duo-simultaan van Migchiel...

ronde 5 jeugdcompetitie 15 oktober

  Overzicht voor ronde 5, gespeeld op 15 oktober 2019 Wit Zwart Uitslag Ivan de Groot - Lútzen Kempenaar 0-1 Thymen Dijcker - Silke Dijcker 1-0 Otto Overeem - Thijs Scholte 1-0 Ilja Moojen - Layla Huang 1-0 Jorn Kramer - Aart van Drooge 0-1 Yildert Kempenaar - Symen Span 1-0 Jelle Mosterman - Zhi...

uitslagen jeugd ronde 1 t/m 4 en stand na de vierde ronde

  Overzicht voor ronde 1, gespeeld op 18 september 2019 Wit Zwart Uitslag Silke Dijcker - Ivan de Groot 1-0 Thymen Dijcker - Lútzen Kempenaar 0-1 Hidde Mosterman - Otto Overeem 0-1 Thijs Scholte - Jelle Mosterman 1-0 Alex Huang - Ilja Moojen 0-1 Jorn Kramer - Yildert Kempenaar 1-0 Lucas Schell - Symen Span 0-1 Zhi...

tweede ronde jeugdcompetitie 24 september

  Overzicht voor ronde 2, gespeeld op 24 september 2019 Wit Zwart Uitslag Ivan de Groot - Thymen Dijcker 0-1 Hidde Mosterman - Alex Huang 1-0 Otto Overeem - Ilja Moojen 1-0 Aart van Drooge - Layla Huang 1-0 Yildert Kempenaar - Jelle Mosterman 0-1 Syl van Nek - Lucas Schell 1-0 Symen...

Uitslagen eerste ronde jeugdcompetitie 17-9-2019 en stand na de eerste ronde

  Overzicht voor ronde 1, gespeeld op 17 september 2019   Wit Zwart Uitslag Silke Dijcker - Ivan de Groot 1-0 Thymen Dijcker - Lútzen Kempenaar 0-1 Hidde Mosterman - Otto Overeem 0-1 Thijs Scholte - Jelle Mosterman 1-0 Alex Huang - Ilja Moojen 0-1 Jorn Kramer - Yildert Kempenaar 1-0 Lucas Schell - Symen Span 0-1 Zhi...

Fragment uit eerste ronde jeugdcompetitie

Eerste ronde jeugdcompetitie In de eerste ronde van de jeugdcompetitie zette Silke Dijcker mooi mat tegen Ivan de Groot. Ziet u de zet die tot...