K.S.C. PHILIDOR 1847

Ladder22

Indeling 6 december 5 december 2022

Systeem Keizer – K.S.C. “Philidor 1847” Indeling voor ronde 13 Wit Zwart Maarten Etmans – Riemer van der Eems Wim van Zeijl – Derk Stegeman Leo Van Maanen – Wolter Jongsma Siem van Eijk – Rein de Boer Erik Kruit – Pieter Ploeger Egbert Wind – Osama Arabi Auke van der Heide – Oene Schriemer […]

Uitslag 29 november 28 november 2022

Systeem Keizer – K.S.C. “Philidor 1847” Overzicht voor ronde 12, gespeeld op 30 november 2022 Wit Zwart Uitslag Derk Stegeman – Pieter Ploeger ½-½ Rein de Boer – Leandro Slagboom 0-1 Wim van Zeijl – Egbert Wind 0-1 Leo Van Maanen – Richard Dijkhoff 1-0 Wolter Jongsma – Jan Torensma 0-1 Evan De Wit – […]

Uitslag 22 november 21 november 2022

Systeem Keizer – K.S.C. “Philidor 1847” Overzicht voor ronde 11, gespeeld op 23 november 2022 Wit Zwart Uitslag Harmen Visscher – Auke van der Heide 0-1 Derk Stegeman – Egbert Wind ½-½ Wim van Zeijl – Erik Kruit 0-1 Cas Roorda – Maarten Etmans ½-½ Riemer van der Eems – Leo Van Maanen 1-0 Pieter […]

Uitslag 15 november 14 november 2022

Systeem Keizer – K.S.C. “Philidor 1847” Overzicht voor ronde 10, gespeeld op 15 november 2022 Wit Zwart Uitslag Derk Stegeman – Richard Dijkhoff 1-0 Oene Schriemer – Riemer van der Eems 1-0 Leandro Slagboom – Auke van der Heide 1-0 Harmen Visscher – Afwezig met geldige reden Geert van Everdink – Afwezig met geldige reden […]

Uitslag 8 november 7 november 2022

Systeem Keizer – K.S.C. “Philidor 1847” Overzicht voor ronde 9, gespeeld op 9 november 2022 Wit Zwart Uitslag Derk Stegeman – Wiebe Fraanje 0-1 Rein de Boer – Erik Sparenberg 0-1 Maarten Etmans – Oene Schriemer 1-0 Riemer van der Eems – Siem van Eijk 1-0 Egbert Wind – Pieter Ploeger 1-0 Migchiel de Jong […]

Uitslag 1 november 31 oktober 2022

Systeem Keizer – K.S.C. “Philidor 1847” Overzicht voor ronde 8, gespeeld op 2 november 2022 Wit Zwart Uitslag Leo Van Maanen – Derk Stegeman 1-0 Riemer van der Eems – Pieter Ploeger 1-0 Siem van Eijk – Cas Roorda ½-½ Jan Torensma – Evan De Wit 1-0 Auke van der Heide – Jan Boersma 0-1 […]

Uitslag ronde 7 25 oktober 24 oktober 2022

Systeem Keizer – K.S.C. “Philidor 1847” Overzicht voor ronde 7, gespeeld op 25 oktober 2022 Wit Zwart Uitslag Geert van Everdink – Migchiel de Jong 0-1 Wim van Zeijl – Pieter Ploeger 1-0 Riemer van der Eems – Cas Roorda 0-1 Wiebe Fraanje – Jan Boersma 0-1 Evan De Wit – Derk Stegeman 0-1 Eelke […]

Uitslag ronde 6 18 oktober 17 oktober 2022

  Overzicht voor ronde 6, gespeeld op 19 oktober 2022 Wit Zwart Uitslag Derk Stegeman – Erik Kruit 0-1 Rein de Boer – Jan Torensma 1-0 Leo Van Maanen – Wim van Zeijl ½-½ Pieter Ploeger – Richard Dijkhoff 1-0 Wiebe Fraanje – Riemer van der Eems 0-1 Auke van der Heide – Harmen Visscher […]

Uitslag ronde 5 (11 oktober) 10 oktober 2022

  Overzicht voor ronde 5, gespeeld op 11 oktober 2022 Wit Zwart Uitslag Harmen Visscher – Oene Schriemer ½-½ Derk Stegeman – Geert van Everdink ½-½ Rein de Boer – Pieter Ploeger 1-0 Maarten Etmans – Osama Arabi 0-1 Cas Roorda – Erik Kruit 1-0 Siem van Eijk – Egbert Wind ½-½ Evan De Wit […]

Uitslag 5 oktober 3 oktober 2022

Systeem Keizer – K.S.C. “Philidor 1847” Overzicht voor ronde 4, gespeeld op 5 oktober 2022 Wit Zwart Uitslag Rein de Boer – Auke van der Heide ½-½ Riemer van der Eems – Wim van Zeijl 1-0 Pieter Ploeger – Leo Van Maanen 1-0 Jeppe van Bon – Evan De Wit 0-1 Othman Alayobi – Wiebe […]

Uitslag ronde 3 27 september 26 september 2022

Systeem Keizer – K.S.C. “Philidor 1847” Overzicht voor ronde 3, gespeeld op 28 september 2022 Wit Zwart Uitslag Wim van Zeijl – Derk Stegeman 0-1 Cas Roorda – Evan De Wit 1-0 Riemer van der Eems – Jan Boersma 0-1 Jan Torensma – Siem van Eijk ½-½ Oene Schriemer – Maarten Etmans ½-½ Erik Kruit […]

Uitslag ronde 2 20 september 2022 19 september 2022

Systeem Keizer – K.S.C. “Philidor 1847” Overzicht voor ronde 2, gespeeld op 20 september 2022 Wit Zwart Uitslag Geert van Everdink – Riemer van der Eem 0-1 Maarten Etmans – Rein de Boer 1-0 Cas Roorda – Leo van Maanen 1-0 Wiebe Fraanje – Wolter Jongsma 1-0 Pieter Ploeger – Evan de Wit 0-1 R […]

Uitslag ronde 1 13 september 13 september 2022

Systeem Keizer – K.S.C. “Philidor 1847” Overzicht voor ronde 1, gespeeld op 13 september 2022 Wit Zwart Uitslag Harmen Visscher – Derk Stegeman 1-0 Geert van Everdink – Rein de Boer ½-½ Maarten Etmans – Wim van Zeijl 1-0 Osama Arabi – Cas Roorda 1-0 Leo van Maanen – Riemer van der Eem 0-1 Pieter […]

geen indeling ivm simultaan 30 mei 2022

In verband met de simultaan zal de indeling ter plekke volgen. Ik hoop iedereen morgen te zien! met vriendelijke groeten, Harmen

Snelschaken 24 mei 17 mei 2022

Aankomende dinsdag is het weer tijd voor de jaarlijkse Snelschaak-competitie! tijdscontrole = 5 min ppppp Voor de mensen waarvan dit niet hun ding is kunnen er uiteraard mensen ook nog gewoon op het klassieke tempo spelen. Laten we het weer leuk maken!

Uitslag 17 mei 16 mei 2022

Jan B 1 – 0 Jan T Geert 1 – 0 Richard Derk 0,5 – 0,5 Osman Pieter 0 – 1 Cas Wim 0 – 1 Siem Geert is hierbij nog steeds de koning van de ranglijst: Geert 3/3 Christian 1/1 Erik S 1/1 Oene 1/1 Harmen 3/4 Leandro: 1,5/2 Derk 2,5/4 Jan B 2/3 […]

Uitslag 10 mei 9 mei 2022

De resultaten van deze avond zijn als volgt: Jan B 1 – 0 Rein Geert 1 – 0 Derk Cas 1/2 – 1/2 Siem Jan T 0 – 1 Harmen Richard 0 – 1 Wim Osman 1/2 – 1/2 Frederik Hierbij leidt Geert het peleton: Geert 2/2 Christian 1/1 Erik S 1/1 Oene 1/1 Harmen […]

Uitslag 3 mei 2 mei 2022

Was weer een gezellige avond met de volgende resultaten! Derk 1 – 0 Jeppe Harmen 1 – 0 Wim Pieter 1/2 – 1/2 Richard Siem 0 – 1 Christian Jan T 1/2 – 1/2 Erik K Erik S 1 – 0 Jan B UPDATE: korte ranglijst: Derk: 2/2 Christian 1/1 Erik S 1/1 Oene 1/1 […]

Uitslag 26 april 25 april 2022

Richard Dijkhof 0 – 1 Harmen Visscher Leandro Slagboom 1 – 0 Siegbert de Jong ranglijst volgt later

Uitslag 19 april 18 april 2022

Deze Week zijn de A en B groepen samengevoegd. Overzicht voor ronde 1, gespeeld op 19 april 2022 Wit Zwart Uitslag Harmen Visscher – Oene Schriemer 0-1 Rein de Boer – Leandro Slagboom ½-½ Cas Roorda – Derk Stegeman 0-1 R Wim van Zeijl – Geert van Everdink 0-1 Jeppe van Bon – Afwezig zonder […]

Uitslag 12 april 11 april 2022

  Overzicht voor ronde 22, gespeeld op 12 april 2022 Wit Zwart Uitslag Rein de Boer – Harmen Visscher ½-½ Oene Schriemer – Christian Torensma ½-½ Migchiel de Jong – Afwezig met geldige reden Jacques Malschaert – Afwezig met geldige reden Eddie Scholl – Afwezig met geldige reden Osama Arabi – Afwezig met geldige reden […]

Uitslagen 5 april

  Overzicht voor ronde 21, gespeeld op 5 april 2022 Wit Zwart Uitslag Rein de Boer – Oene Schriemer ½-½ Migchiel de Jong – Afwezig met geldige reden Jacques Malschaert – Afwezig met geldige reden Eddie Scholl – Afwezig met geldige reden Erik Sparenberg – Afwezig met geldige reden Osama Arabi – Afwezig met geldige […]

De indeling van Ronde 21 is er weer!! 4 april 2022

Wederom is de indeling te vinden via competities -> indeling komende ronde. Ook kan je gebruik maken van deze link Met vriendelijke groeten en tot morgen! Harmen

Rapid schaken aankomende dinsdag! 23 maart 2022

Het is weer tijd voor Rapid!! 29 maart aankomende is er rapid schaken. De deelnemers zullen 5 partijen spelen met 15 minuten per persoon per partij. De indeling hiervan zal ter plekke worden gemaakt. Iedereen is welkom natuurlijk! Voor de mensen die liever hun tijd nemen en met een normaal tempo spelen zal hiervoor tevens […]

Uitslag ronde 20 21 maart 2022

Systeem Keizer – K.S.C. “Philidor 1847” Overzicht voor ronde 20, gespeeld op 22 maart 2022 Wit Zwart Uitslag Harmen Visscher – Erik Kruit ½-½ Oene Schriemer – Geert van Everdink 1-0 Jan Hania – Jan Boersma 1-0 Jacques Malschaert – Afwezig met geldige reden Eddie Scholl – Afwezig met geldige reden Erik Sparenberg – Afwezig […]

Uitslag ronde 19 14 maart 2022

Systeem Keizer – K.S.C. “Philidor 1847” Overzicht voor ronde 19, gespeeld op 15 maart 2022 Wit Zwart Uitslag Harmen Visscher – Leandro Slagboom 0-1 Geert van Everdink – Rein de Boer 0-1 Eddie Scholl – Afwezig met geldige reden Derk Stegeman – Afwezig met geldige reden Christian Torensma – Afwezig met geldige reden Erik Kruit […]

Uitslag ronde 18 7 maart 2022

Systeem Keizer – K.S.C. “Philidor 1847” Overzicht voor ronde 18, gespeeld op 8 maart 2022 Wit Zwart Uitslag Leandro Slagboom – Rein de Boer 1-0 Jan Boersma – Harmen Visscher 1-0 Erik Sparenberg – Oene Schriemer 1-0 Migchiel de Jong – Afwezig met geldige reden Eddie Scholl – Afwezig met geldige reden Derk Stegeman – […]

Uitslag ronde 17 28 februari 2022

Systeem Keizer – K.S.C. “Philidor 1847” Overzicht voor ronde 17, gespeeld op 1 maart 2022 Wit Zwart Uitslag Siegbert de Jong – Leandro Slagboom 0-1 Auke van der Heide – Jan Boersma 1-0 Geert van Everdink – Jan Torensma 1-0 Migchiel de Jong – Afwezig met geldige reden Eddie Scholl – Afwezig met geldige reden […]

Uitslag ronde 16 21 februari 2022

Systeem Keizer – K.S.C. “Philidor 1847” Overzicht voor ronde 16, gespeeld op 22 februari 2022 Wit Zwart Uitslag Erik Kruit – Oene Schriemer 0-1 Jan Boersma – Rein de Boer ½-½ Jan Hania – Harmen Visscher 1-0 Migchiel de Jong – Afwezig met geldige reden Eddie Scholl – Afwezig met geldige reden Erik Sparenberg – […]

Uitslag ronde 15 14 februari 2022

Systeem Keizer – K.S.C. “Philidor 1847” Overzicht voor ronde 15, gespeeld op 15 februari 2022 Wit Zwart Uitslag Jan Boersma – Geert van Everdink 1-0 Migchiel de Jong – Afwezig met geldige reden Eddie Scholl – Afwezig met geldige reden Erik Sparenberg – Afwezig met geldige reden Derk Stegeman – Afwezig met geldige reden Harmen […]

Uitslag ronde 14 7 februari 2022

Systeem Keizer – K.S.C. “Philidor 1847” Overzicht voor ronde 14, gespeeld op 8 februari 2022 Wit Zwart Uitslag Oene Schriemer – Jan Boersma ½-½ Erik Kruit – Leandro Slagboom 0-1 Siegbert de Jong – Harmen Visscher 0-1 Migchiel de Jong – Afwezig met geldige reden Eddie Scholl – Afwezig met geldige reden Erik Sparenberg – […]

Uitslag ronde 13 1 februari 2022

Systeem Keizer – K.S.C. “Philidor 1847” Overzicht voor ronde 13, gespeeld op 1 februari 2022 Wit Zwart Uitslag Oene Schriemer – Jan Hania 0-1 Siegbert de Jong – Jan Torensma 1-0 Migchiel de Jong – Afwezig met geldige reden Eddie Scholl – Afwezig met geldige reden Erik Sparenberg – Afwezig met geldige reden Derk Stegeman […]

Uitslag ronde 12 22 november 2021

Systeem Keizer – K.S.C. “Philidor 1847” Overzicht voor ronde 12, gespeeld op 23 november 2021 Wit Zwart Uitslag Erik Kruit – Siegbert de Jong 1-0 Geert van Everdink – Jan Boersma ½-½ Migchiel de Jong – Afwezig met geldige reden Eddie Scholl – Afwezig met geldige reden Erik Sparenberg – Afwezig met geldige reden Derk […]

Uitslag ronde 11 15 november 2021

Systeem Keizer – K.S.C. “Philidor 1847” Overzicht voor ronde 11, gespeeld op 16 november 2021 Wit Zwart Uitslag Harmen Visscher – Osama Arabi 0-1 Christian Torensma – Rein de Boer 1-0 Oene Schriemer – Erik Kruit 0-1 Auke van der Heide – Geert Van Everdink 1-0 Migchiel de Jong – Afwezig met geldige reden Eddie […]

Uitslag ronde 10 8 november 2021

Systeem Keizer – K.S.C. “Philidor 1847” Overzicht voor ronde 10, gespeeld op 9 november 2021 Wit Zwart Uitslag Oene Schriemer – Auke van der Heide 1-0 Jan Boersma – Leandro Slagboom ½-½ Migchiel de Jong – Afwezig met geldige reden Eddie Scholl – Afwezig met geldige reden Erik Sparenberg – Afwezig met geldige reden Derk […]

Uitslag ronde 9 1 november 2021

Systeem Keizer – K.S.C. “Philidor 1847” Overzicht voor ronde 9, gespeeld op 3 november 2021 Wit Zwart Uitslag Rein de Boer – Osama Arabi 0-1 Oene Schriemer – Harmen Visscher ½-½ Jan Boersma – Christian Torensma ½-½ Siegbert de Jong – Auke van der Heide 0-1 Eddie Scholl – Afwezig met geldige reden Erik Sparenberg […]

Uitslag ronde 8 25 oktober 2021

Systeem Keizer – K.S.C. “Philidor 1847” Overzicht voor ronde 8, gespeeld op 27 oktober 2021 Wit Zwart Uitslag Leandro Slagboom – Jan Boersma 1-0 Osama Arabi – Auke van der Heide 1-0 Eddie Scholl – Afwezig met geldige reden Erik Sparenberg – Afwezig met geldige reden Derk Stegeman – Afwezig met geldige reden Migchiel de […]

Uitslag ronde 7 18 oktober 2021

Systeem Keizer – K.S.C. “Philidor 1847” Overzicht voor ronde 7, gespeeld op 20 oktober 2021 Wit Zwart Uitslag Harmen Visscher – Siegbert de Jong ½-½ Jan Hania – Leandro Slagboom 1-0 Eddie Scholl – Afwezig met geldige reden Erik Sparenberg – Afwezig met geldige reden Derk Stegeman – Afwezig met geldige reden Rein de Boer […]

Uitslag ronde 6 11 oktober 2021

  Overzicht voor ronde 6, gespeeld op 12 oktober 2021 Wit Zwart Uitslag Rein de Boer – Oene Schriemer ½-½ Jan Boersma – Jan Hania ½-½ Osama Arabi – Siegbert de Jong 1-0 Auke van der Heide – Hette van Popta 1-0 Eddie Scholl – Afwezig met geldige reden Erik Sparenberg – Afwezig met geldige […]

Uitslag ronde 5 4 oktober 2021

  Overzicht voor ronde 5, gespeeld op 6 oktober 2021 Wit Zwart Uitslag Harmen Visscher – Jan Boersma ½-½ Christian Torensma – Migchiel de Jong 0-1 Dolf Wissmann – Jacques Malschaert ½-½ Auke van der Heide – Rein de Boer ½-½ Hette van Popta – Erik Kruit 0-1 Leandro Slagboom – Afwezig met geldige reden […]

Uitslag ronde 4 27 september 2021

  Overzicht voor ronde 4, gespeeld op 28 september 2021 Wit Zwart Uitslag Migchiel de Jong – Jacques Malschaert 1-0 Harmen Visscher – Oene Schriemer 1-0 Rein de Boer – Jan Boersma 0-1 Leandro Slagboom – Osama Arabi 1-0 Jan Hania – Dolf Wissmann 1-0 Christian Torensma – Afwezig met geldige reden Erik Kruit – […]

Partijen Osama Arabi – Migchiel uit ronde 2 en Migchiel – Auke uit ronde 3 24 september 2021

   

Uitslag ladder ronde 3 21 september 2021 20 september 2021

  Overzicht voor ronde 3, gespeeld op 21 september 2021 Wit Zwart Uitslag Migchiel de Jong – Auke van der Heide 1-0 Erik Kruit – Derk Stegeman 1-0 Jan Boersma – Dolf Wissmann 1-0 Jacques Malschaert – Rein de Boer 0-1 Hette van Popta – Oene Schriemer 0-1 Leandro Slagboom – Afwezig met geldige reden […]

Uitslag ladder ronde 2 14 september 2021 15 september 2021

  Overzicht voor ronde 2, gespeeld op 15 september 2021 Wit Zwart Uitslag Leandro Slagboom – Erik Kruit 1-0 Oene Schriemer – Jan Hania 0-1 Jan Boersma – Jacques Malschaert 1-0 Siegbert de Jong – Rein de Boer 0-1 Erik Sparenberg – Christian Torensma 0-1 Dolf Wissmann – Harmen Visscher 1-0 Osama Arabi – Migchiel […]

2e ronde ladder 14 september 13 september 2021

De indeling van de volgende ronde is er weer! Deze is te vinden bij competitie => indeling komende ronde of te klikken op deze link Sta je op oneven? Kom gewoon! er is altijd wel wat te regelen.

Migchiel – Harmen 9 september 2021

 

Start nieuwe competitie 7-9-21 7 september 2021

  Overzicht voor ronde 1, gespeeld op 7 september 2021 Wit Zwart Uitslag Migchiel de Jong – Harmen Visscher 0-1 Rein de Boer – Leandro Slagboom 1-0 Christian Torensma – Oene Schriemer ½-½ Erik Kruit – Jan Boersma 0-1 Jacques Malschaert – Siegbert de Jong 1-0 Erik Sparenberg – Afwezig met geldige reden Eddie Scholl […]

Ladder 8-9-21

Systeem Keizer – K.S.C. “Philidor 1847” Overzicht voor ronde 1, gespeeld op 7 september 2021 Wit Zwart Uitslag Migchiel de Jong – Harmen Visscher 0-1 Rein de Boer – Leandro Slagboom 1-0 Christian Torensma – Oene Schriemer ½-½ Erik Kruit – Jan Boersma 0-1 Jacques Malschaert – Siegbert de Jong 1-0 Erik Sparenberg – Afwezig […]