zaterdag, 25. januari 2020
Zandleven

Ladder

Uitslagen groep B 23-10-18

  Overzicht voor ronde 7, gespeeld op 25 oktober 2018 Wit Zwart Uitslag Henk van Wilgenburg - Pieter Ploeger 0-1 Kees van Straten - Peter Venhuizen 0-1 Wiebe Fraanje - Dik Kruithof 0-1 Jeppe van Bon - Wim van Zeijl 0-1 Jan Miedema - Wolter Jongsma 0-1 Ranglijst bijgewerkt...

Indeling Groep A 23-10-18

  Indeling voor ronde 7 Wit Zwart Jan Hania - Eddie Scholl Maarten Etmans - Rein de Boer Oene Schriemer - Auke van der Heide Leandro Slagboom - Catharinus Mulder Pieter Ploeger - Siegbert de Jong  

Indeling Groep B 23-10-18

  Indeling voor ronde 7 Wit Zwart Henk van Wilgenburg - Leo van Maanen Pieter Ploeger - Siegbert de Jong Derk Stegeman - Kees van Straten Wiebe Fraanje - Dik Kruithof Jeppe van Bon - Wim van Zeijl Jan Miedema - Wolter Jongsma Joop Root - Peter Venhuizen Hette...

Uitslagen groep A: 16-10-18

  Overzicht voor ronde 6, gespeeld op 16 oktober 2018 Wit Zwart Uitslag Eddie Scholl - Rein de Boer 1-0 Erik Sparenberg - Jan Boersma ½-½ Jan Hania - Migchiel de Jong 0-1 Oene Schriemer - Siegbert de Jong 1-0 Catharinus Mulder - Maarten Etmans 1-0 Gerard Baars - Jolle Lont 1-0 Ranglijst...

Uitslagen groep B: 16-10-18

  Overzicht voor ronde 6, gespeeld op 16 oktober 2018 Wit Zwart Uitslag Derk Stegeman - Wiebe Fraanje 1-0 Kees van Straten - Henk van Wilgenburg ½-½ Wim van Zeijl - Jan Miedema 0-1 Wolter Jongsma - Teake Stavenga 0-1 Peter Venhuizen - Hette van Popta 0-1 Jeppe van...

Ladder groep A: indeling 16-10-18

  Indeling voor ronde 6 Wit Zwart Eddie Scholl - Rein de Boer Erik Sparenberg - Jan Boersma Jan Hania - Migchiel de Jong Oene Schriemer - Siegbert de Jong Catharinus Mulder - Maarten Etmans Tijn van Batenburg - Hette van Popta Gerard Baars - Jolle Lont  

Ladder groep B: indeling 16-10-18

  Indeling voor ronde 6 Wit Zwart Tijn van Batenburg - Hette van Popta Derk Stegeman - Wiebe Fraanje Kees van Straten - Henk van Wilgenburg Wim van Zeijl - Jan Miedema Wolter Jongsma - Teake Stavenga Peter Venhuizen - Dik Kruithof Jeppe van Bon - Sytze Faber Frederik...

Uitslagen Ladder B 9-10-2018

  Overzicht voor ronde 5, gespeeld op 9 oktober 2018 Wit Zwart Uitslag Siem van Eijk - Pieter Ploeger 0-1 Henk van Wilgenburg - Frederik Verf 1-0 Leo van Maanen - Kees van Straten ½-½ Sytze Faber - Derk Stegeman 0-1 Wiebe Fraanje - Wolter Jongsma 0-1 Peter Venhuizen - Wim...

uitslagen Ladder A op 9-10-2018

  Overzicht voor ronde 5, gespeeld op 9 oktober 2018 Wit Zwart Uitslag Migchiel de Jong - Gerard Baars 1-0 Jan Boersma - Jan Hania ½-½ Rein de Boer - Leandro Slagboom 1-0 Jolle Lont - Tijn van Batenburg 1-0 Maarten Etmans - Externe wedstrijd 1-0 Siegbert de Jong - Externe...

Ladder groep A: indeling 09-10-18

  Indeling voor ronde 5 Wit Zwart Migchiel de Jong - Gerard Baars Jan Hania - Leandro Slagboom Jan Boersma - Erik Sparenberg Catharinus Mulder - Rein de Boer Jolle Lont - Tijn van Batenburg