Intern

Overzicht voor ronde 4, gespeeld op 3 april 2018

WitZwartUitslag Jan Boersma-Leandro Slagboom1-0 R Erik van der Lee-Leo van Maanen1-0 Tijn van Batenburg-Peter Venhuizen1-0 Derk Stegeman-Niels Timmer1-0 Wim van Zeijl-Jan Torensma0-1 Jeppe van Bon-Wolter Jongsma0-1 Jan Miedema-Joop Root1-0 Marthijn Kooistra-Rinze Hettema½-½ Wiebe...

Indeling voor ronde 4 – 3 april

WitZwart Jan Boersma-Leandro Slagboom Erik van der Lee-Leo van Maanen Derk Stegeman-Niels Timmer Sytze Faber-Pieter Ploeger Wim van Zeijl-Jan Torensma Christian Torensma-Peter Venhuizen Dylan Torensma-Tijn van Batenburg Jeppe van Bon-Wolter Jongsma Jan Miedema-Joop...

Overzicht voor ronde 3, gespeeld op 27 maart 2018

Wit Zwart Uitslag Jan Torensma - Rinze Hettema 1-0 Pieter Ploeger - Joop Root 1-0 Derk Stegeman - Leandro Slagboom 0-1 R Dylan Torensma - Marthijn Kooistra 1-0 Wiebe Fraanje - Leo van Maanen 1-0 Jan Boersma - Afwezig met geldige reden Dolf Wissmann - Afwezig met geldige reden Jolle Lont - Afwezig met geldige...

Indeling voor ronde 3 – 27 Maart

WitZwart Erik Kruit-Joop Root Hette van Popta-Niels Timmer Jan Torensma-Rinze Hettema Siem van Eijk-Tijn van Batenburg Pieter Ploeger-Henk van Wilgenburg Derk Stegeman-Leandro Slagboom Dylan Torensma-Marthijn Kooistra Wiebe Fraanje-Leo van Maanen Jan Boersma-Afwezig met...

ELO-lijst bijgewerkt t/m 6 maart 2018

NrNaamELOstartELO 1Migchiel de Jong23982389(+ 9) 2Eddie Scholl22552222(+ 33) 3Auke van der Heide21722147(+ 25) 4Jan Boersma21512169(- 18) 5Erik Sparenberg21432202(- 59) 6Jan Hania21182170(- 52) 7Oene...

Overzicht voor ronde 2, gespeeld op 20 maart 2018

WitZwartUitslag Leandro Slagboom-Wessel van der Berg½-½ Jan Torensma-Erik van der Lee½-½ Siem van Eijk-Jolle Lont1-0 Pieter Ploeger-Derk Stegeman½-½ Tijn van Batenburg-Jeppe van Bon1-0 Henk van Wilgenburg-Hette van Popta1-0 Kees van Straten-Wiebe...

Borrelblij en bedrogen

Lentecompetitie 2018 aflevering 1 door Wietze Klasma Voor de derde keer op rij is een afvaardiging van bestuur en spelers naar Wiuwerdt (er zijn zoveel schrijfwijzen voor...

Indeling voor ronde 2

WitZwart Jan Boersma-Hette van Popta Jan Torensma-Erik van der Lee Siem van Eijk-Jolle Lont Pieter Ploeger-Derk Stegeman Tijn van Batenburg-Jeppe van Bon Henk van Wilgenburg-Sytze Faber Kees van Straten-Wiebe Fraanje Leo van...

Overzicht voor ronde 1, gespeeld op 13 maart 2018

WitZwartUitslag Jolle Lont-Pieter Ploeger1-0 Leandro Slagboom-Kees van Straten0-1 R Siem van Eijk-Erik van der Lee1-0 Tijn van Batenburg-Derk Stegeman1-0 Wim van Zeijl-Marthijn Kooistra1-0 Rinze Hettema-Jan Miedema1-0 Jeppe van Bon-Leo van Maanen1-0 Niels...

Playoff 2018