Historie Bestuur

Bestuursfuncties die nu niet meer in gebruik zijn
Secretaris/penningmeester Vice-secretaris, 2e secretaris
B.P. Plantenga 1847-1849 J.C. Beekhuis 1904-1908
P.T. Plantenga 1848-1849 N. Struiksma 1907-1914
P. Geerts 1849-1850 S. Miedema 1914-1918
J. Romein 1850-1852 L. Knier 1918-1922
P. Geerts 1852-1853 IJ. Bolman 1922-1926
G.E. Terhorst 1853-1856 H. Kramer 1951-1955
W. Troost 1856-1865
J.J. van Haagen 1865-1868
Materiaalcommissaris
P.C. Maan 1868-1888 J. de Vries 1945-1951
J.A. Wissink 1888-1897 T. van der Geest 1951-1952
J.E. Schreuder 1897-1899 J. van Beek 1952-1956
F.K. Bokma 1899-1903 A. Henstra 1956-1957
F. Bakkers 1903-1904 J. van Beek 1957-1961
D.N. Bergstra 1961-1963
Vice‑­president (later vice‑voorzitter genaamd) A.W. de Jong 1977-1978
J. Meijer 1979-1980
Jac. Plet 1864-1868
H. Cremer 1868-1869
Algemeen bestuurslid/
T. Wiegersma 1869-1871 J. Keur 1926-1929
F. A. Posthuma 1871-1872 J. Durksz 1926-1929
J. Plet Jzn 1872-1877 F. Polet 1929-1933
J. Theunisse 1877-1895 F.W. Kokje 1929-1930
F.K. Bokma 1895-1899 E. Ploegh 1930-1931
F. Bakkers 1899-1903 H. Slaterus 1931-1933
A. Meijer 1904-1906 G. Rosier 1933-1939
D.B. Kalma 1906-1911 B.J. van der Wal 1933-1934
S. Miedema 1911-1915 W. Simonides 1934-1938
N. Struiksma 19l5-1918 E.J. Hoexum 1938-1939
A. Aalbers 1918-1926 J. Fransen Wzn 1938-1939
B. Ondersteijn 1941-1951 K. Schäfer 1938-1941
G. Klinkenberg 1951-1955 B. Verhoeven 1939-1942
C. Sjoerdsma 1955-1956 T. Taekema 1939-1942
H.H. van Dam 1956-1957 J. Dijkstra 1939=1942
G. de Jong 1957-1958 J. Zandstra 1940-1942
S. Tempel 1958-1961 D. Kruithof 1998-2001
J.C. Dicke 1961-1963 M. Etmans 2001-2005
A.S. Kas 1963-1968
A.C. Pieron 1968-1971
Bestuurslid Topschaak
F.W. Brouwer 1971-1972 H. van Popta 1979-1984
F.H. Kernkamp 1972-1978 W. Jongsma 1987-1993
B. Drijver 1978-1983 H. van Popta 1993-1999
J.J. Hoepman 1983-1984
H. van Popta 1984-1987
Bestuursfuncties die nu nog in gebruik zijn
President, later voorzitter Secretaris
A. de Jong Wz 1847-1863 A. Oosterhoff 1904-1908
J. Trip 1863-1865 J.A. Kamp 1908-1910
H. Kuipers 1865-1868 A. Oosterhoff 1910-1911
Jak. Plet 1868-1869 J.B.N. Ruben 1911-1915
M. Simon 1869-1870 D.P. Bergema 1915-1923
H. Cremer 1870-1872 P.D. Bosch 1923-1925
F. A. Posthuma 1872-1876 D.P. Bergema 1925-1926
H. Kuipers 1876-1895 J. Jansma 1926-1929
S. D. Posthumus 1895-1904 F. Minnema 1929-1930
J. Boorsma 1904-1909 F.W. Kokje 1930-1932
IJ. Bolman 1909-1914 J. van der Wal 1932-1933
F. van Setten 1914-1918 H. Slaterus 1933-1939
N. Struiksma 1918-1926 J.C. van Vliet 1939-1941
G. J. Velds 1926-1929 H. Slaterus 1941-1945
E. Ploegh 1929-1930 H.F. Schotanus 1945-1951
F. Minnema 1930-1931 A. van der Wal 1951-1954
E. Ploegh 1931-1932 L.J. Scholl 1954-1955
D.P. Bergema 1932-1939 G. de Jong 1955-1957
E.J. Hoexum 1939-1940 C. Sjoerdsma 1957-1960
D.P. Bergema 1940-1941 J.C. Dicke 1960-1961
Waling Dijkstra 1941-1951 J. de Vries 1961-1963
B. Ondersteijn 1951-1955 M. Kramer 1963-1968
S. de Bruin 1955-1959 R. Morrema 1968-1971
D.M. van Ekelenburg 1959-1967 R.A. Visser 1971-1977
A.J. Woelders 1967-1971 J.J. Hoepman 1977-1978
Waling Dijkstra 1971-1972 J. Verbeek 1978-1981
W.A.A. Aarts 1972-1974 D. Kruithof 1981-1982
F.W. Brouwer 1974-1978 J. Koster 1982-1986
F.H. Kernkamp 1978-1981 A. van der Heide 1986-1987
L.J. Scholl 1981-1984 W. Veenstra 1987-1989
J.J. Hoepman 1984-1987 W. Wijnstok 1989-1995
H.N. van Wilgenburg 1987-1997 P. Venhuizen 1995-1998
D.E. Heere 1997-1999 E.C. Scholl 1998-2016
U. van Houten 1999-2009 L. van Maanen 2016-2018
J. Schoonhoven 2009-2014 M. Kooistra 2018-
K. van Straten 2014-
Penningmeester Wedstrijdleider
D.B. Kalma 1904-1906 J.S. Vellinga 1945-1950
IJ. Bolman 1906-1909 G. Klinkenberg 1950-1951
K. Douma 1909-1918 K.D. Mulder van Leens Dijkstra 1951-1955
S. Miedema 1918-1922 S. Tempel 1955-1958
L. Knier 1922-1925 J. de Groot 1958-1961
J.C. van der Lecq 1925-1926 J. Lont 1961-1963
M.E. van Terwisga 1926-1929 Ds J. Vermeer 1963-1964
D. Dijkstra 1929-1934 S.J. Hengst 1964-1965
W. van Terwisga 1934-1938 H.M. v Wagtendonk 1965-1967
W. Simonides 1938-1939 H.H. van Dam 1967-1968
J. Fransen Wzn 1939-1945 F.W. Brouwer 1968-1974
G. Faber 1945-1951 F.F. v Wijngaarden 1974-1976
A.S. Kas 1951-­1959 F.W. Brouwer 1976-1977
G. de Jong 1959-1963 D.A. Kruithof 1977-1998
J. de Vries 1963-1965 P. Venhuizen 1998-1999
A. Dijkstra 1965-1969 S. van Eijk 1999-2013
G. de Boer 1969-1973 E. Kruit 2013-2015
H. Groenewold 1973-1975 E. van der Lee 2015-2016
W. vd Bilt 1975-1983 E. Sparenberg 2016-
B. Drijver 1983-1987
Jeugdleider
A. van der Heide 1987-1992 F.F. van Wijngaarden 1972-1974
D. Kruithof 1992-1993 J. Koster 1974-1979
R. van der Meer 1993-1995 B. Drijver 1979-1980
E. Heidinga 1995-2001 G. van Everdink e.a. 1980-1981
H. Smink 2001-2006 H. Langbroek 1981-1982
J. Schoonhoven 2006-2009 J.W. Elkhuizen 1982-1986
R. de Boer 2009-2012 W. Veenstra 1986-1987
L. van Maanen 2012-2016 J. Braams 1987-1988
E. van der Lee 2016-2018 S. Prakken 1988-1992
L.van Maanen 2018- H. Collignon 1992-1995
W. Cornelissen 1995-1999
M. de Jong 1999-2002
W. van der Berg 2002-2005
M. de Jong 2005-
Overige functionarissen
Redacteuren clubblad
(vroeger ook bestuurslid)
Websitebeheerder
Waling Dijkstra 1938-1939 M. Vermaat 1999-2007
H. Kramer 1939-1940 E. Heidinga 2007-
D. Boven 1947-1948
A. van der Wal 1951-1956
G. de Jong 1956-1957
A.R. van der Linden 1957-1962
S.H. Postma 1958-1971
L.J. Scholl 1962-1966
R.A. Visser 1966-1971
F. v Wijngaarden cs 1971-1975
F.W. Brouwer 1975-1976
D.A. Kruithof 1976-1984
D. Lont 1984-1989
B. Breuker 1989-1991
M. Heere 1991-1992
D. Lont 1992-1995
A. Bakema 1995-1999
M. Vermaat 1999-2001
E. Wind / O. Schriemer 2001-2011
Redactie jaarboek
K. van Straten / L. van Maanen /E. Scholl 2011-