Contact

 

Voorzitter Kees van Straten voorzitter@philidor1847.nl 0518 – 404 771
Secretaris Egbert Wind secretaris@philidor1847.nl 06 – 1352 1151
Secretaris Oene Schriemer oeneschriemer57@gmail.com 06 – 1284 6727
Penningmeester Eelke Heidinga penningmeester@philidor1847.nl 06 – 4935 3928
jeugdleider Migchiel de Jong jeugdleider@philidor1847.nl 06 – 2167 4901
Algemeen Erik Sparenberg tl_rasor@hotmail.com 06 – 4325 9366
Wedstrijdleider Harmen Visscher wedstrijdleider@philidor1847.nl 06 – 1900 8610
 

Interne competitie: afmelden maandagavond voor 19 uur bij Harmen, liefst per mail.
De indeling wordt in de loop van maandagavond gepubliceerd op de website.

Captains
KNSB1 Jan Hania j.hania@chello.nl 0518 – 412 395
KNSB2 Marcel Vermaat ma.ch.ve@outlook.com 06 – 3986 1152
KNSB3 Gerard Baars baars914@planet.nl 0512 – 517 183
FSB1 Hette van Popta hdvanpopta@gmail.com 0513 – 622 775
FSB2 Rein de Boer reindeboer@chello.nl 06 – 3060 4880
FSB3 Wiebe Fraanje jwfraanje@gmail.com 06 – 1081 2079
Jaarboek Kees van Straten voorzitter@philidor1847.nl 0518 – 404 771
Eddie Scholl e.scholl@chello.nl 06 – 4284 5560
Leo van Maanen l.van.maanen@rug.nl 058 – 2158 502