zondag, 18. november 2018

Ladder

Indeling Ladder A+B op 6-11-18

  Indeling voor ronde 9 Wit Zwart Jan Hania - Catharinus Mulder Jan Boersma - Eddie Scholl Jolle Lont - Erik Sparenberg Siem van Eijk - Henk van Wilgenburg Peter Venhuizen - Dik Kruithof Hette van Popta - Teake Stavenga Frederik Verf - Joop Root  

De stand van zaken bij de Ladder in de B-groep

Aflevering 2  door Henk J. Bruinsma Na acht ronden is het weer tijd voor een korte evaluatie. Maar eerst het volgende: wat een onderhoudend verslag...

Uitslagen Groep B 30-10-18

  Overzicht voor ronde 8, gespeeld op 30 oktober 2018 Wit Zwart Uitslag Wim van Zeijl - Siem van Eijk 0-1 Jan Miedema - Kees van Straten 0-1 Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 8 Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Perc SB 1 Kees van Straten 256,50 53 7 4 2 1 71,4 16,5 2 Siem van Eijk 207,50 52 7 4 1 2 64,3 14,25 3 Pieter...

Uitslagen Groep A 30-10-18

  Overzicht voor ronde 8, gespeeld op 30 oktober 2018 Wit Zwart Uitslag Auke van der Heide - Maarten Etmans 1-0 Oene Schriemer - Rein de Boer ½-½ Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 8 Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Perc SB 1 Migchiel de Jong 185,00 51 5 3 2 0 80,0 11,75 2 Eddie Scholl 171,50 50 5 3 2 0 80,0 12 3 Jan Boersma 158,50 49 6 1 5 0 58,3 10,75 4 Jan...

30 Oktober ladder A&B

Vanwege de Simultaan wordt de indeling voor A & B groep morgen op de clubavond verzorgd. dus de beslissing om de Ladder te spelen, of...

Uitslagen groep A 23-10-18

  Overzicht voor ronde 7, gespeeld op 25 oktober 2018 Wit Zwart Uitslag Jan Hania - Eddie Scholl ½-½ Maarten Etmans - Rein de Boer 1-0 Oene Schriemer - Auke van der Heide 1-0 Leandro Slagboom - Siegbert de Jong 0-1 Ranglijst bijgewerkt t/m ronde...

Uitslagen groep B 23-10-18

  Overzicht voor ronde 7, gespeeld op 25 oktober 2018 Wit Zwart Uitslag Henk van Wilgenburg - Pieter Ploeger 0-1 Kees van Straten - Peter Venhuizen 0-1 Wiebe Fraanje - Dik Kruithof 0-1 Jeppe van Bon - Wim van Zeijl 0-1 Jan Miedema - Wolter Jongsma 0-1 Ranglijst bijgewerkt...

Indeling Groep A 23-10-18

  Indeling voor ronde 7 Wit Zwart Jan Hania - Eddie Scholl Maarten Etmans - Rein de Boer Oene Schriemer - Auke van der Heide Leandro Slagboom - Catharinus Mulder Pieter Ploeger - Siegbert de Jong  

Indeling Groep B 23-10-18

  Indeling voor ronde 7 Wit Zwart Henk van Wilgenburg - Leo van Maanen Pieter Ploeger - Siegbert de Jong Derk Stegeman - Kees van Straten Wiebe Fraanje - Dik Kruithof Jeppe van Bon - Wim van Zeijl Jan Miedema - Wolter Jongsma Joop Root - Peter Venhuizen Hette...

Uitslagen groep A: 16-10-18

  Overzicht voor ronde 6, gespeeld op 16 oktober 2018 Wit Zwart Uitslag Eddie Scholl - Rein de Boer 1-0 Erik Sparenberg - Jan Boersma ½-½ Jan Hania - Migchiel de Jong 0-1 Oene Schriemer - Siegbert de Jong 1-0 Catharinus Mulder - Maarten Etmans 1-0 Gerard Baars - Jolle Lont 1-0 Ranglijst...