zaterdag, 19. oktober 2019

Alternerend Simultaan Migchiel en Leandro 15 oktober!

Morgen, dinsdag 15 oktober kunnen de leden van Koninklijke schaakclub Philidor 1847 de degens kruisen met Migchiel de Jong en Leandro Slagboom. Het is...

uitslagen jeugd ronde 1 t/m 4 en stand na de vierde ronde

  Overzicht voor ronde 1, gespeeld op 18 september 2019 Wit Zwart Uitslag Silke Dijcker - Ivan de Groot 1-0 Thymen Dijcker - Lútzen Kempenaar 0-1 Hidde Mosterman - Otto Overeem 0-1 Thijs Scholte - Jelle Mosterman 1-0 Alex Huang - Ilja Moojen 0-1 Jorn Kramer - Yildert Kempenaar 1-0 Lucas Schell - Symen Span 0-1 Zhi...

Philidor II – Philidor I: 1-3

Het eerste verlies ooit voor de jonge helden van Philidor II. Het moest een keer gebeuren, en als het dan toch gebeurt dan maar...

Uitslagen 8 oktober

  Overzicht voor ronde 5, gespeeld op 9 oktober 2019 Wit Zwart Uitslag Eddie Scholl - Gerard Baars 1-0 Jan Boersma - Jan Hania 0-1 Hette van Popta - Erik Kruit 0-1 Amir Nicolai - Leandro Slagboom 0-1 Migchiel de Jong - Afwezig met geldige reden Erik Sparenberg - Afwezig...

Heerenveen II – Philidor III 2-2

Het derde torst een gelijkspel mee terug uit Heerenveen Door Wiebe Fraanje Ondanks de even onverdiende als onverwachte promotie naar klasse 2C der Friesche Schaakbond trok...

Jonas Hilwerda in WK in Mumbai

Ons nieuwbakken lid Jonas Hilwerda vertoeft momenteel in India, waar in Mumbai van 1 t/m 13 oktober het WK in verschillende jeugdcategorieën verspeeld wordt....

BIJZONDERE SCHAAKPARTIJ BIJ TRESOAR

Lezing over R.R. van der Leest en een bijzondere schaak- en dampartij bij Tresoar 11-10-2019 16:00-17:00 ​Op 11 oktober is Tresoar het decor van een bijzondere...

Verslag Interne 1 oktober

Door Erik Sparenberg, interview door Kees van Straten Leo van Maanen slaagde er vandaag voor de eerste keer in van Dik Kruithof te winnen. Het leek...

Uitslagen 1 oktober

Systeem Keizer - K.S.C. "Philidor 1847" Overzicht voor ronde 4, gespeeld op 1 oktober 2019WitZwartUitslag Auke van der Heide-Jan Hania½-½ Oene Schriemer-Migchiel de Jong0-1 Leandro Slagboom-Rein de...

tweede ronde jeugdcompetitie 24 september

  Overzicht voor ronde 2, gespeeld op 24 september 2019 Wit Zwart Uitslag Ivan de Groot - Thymen Dijcker 0-1 Hidde Mosterman - Alex Huang 1-0 Otto Overeem - Ilja Moojen 1-0 Aart van Drooge - Layla Huang 1-0 Yildert Kempenaar - Jelle Mosterman 0-1 Syl van Nek - Lucas Schell 1-0 Symen...

Goede start Philidor II

Door Eelke Heidinga, foto's Erik Sparenberg 28-09-19  Philidor 1847 2 2025 - Schaakwoude 1 1953 5½-2½  1 Boersma, J. (Jan) 2094 - Rauw, G.J. (Gert Jan) 2113 ½ - ½ 2 Etmans, M.D. (Maarten) 1999 - Veen van der, R. (Ronald) 2041 ½ - ½ 3 Vermaat,...