Lente

Indeling 3-3

Systeem Keizer - K.S.C. "Philidor 1847" Indeling voor ronde 3 Wit Zwart Kees van Straten - Erik Kruit Tjeerd Syblesz - Harmen Visscher Wim van Zeijl - Hette van Popta Frederic Verf - Henk van Wilgenburg Siegbert de Jong - Jeppe van...

Over excrementen en andere ongemakken…

Door Jacques Malschaert Kom je voor je eerste partij in de lentecompetitie, vraagt de voorzitter of je de avond wil vastleggen met een verslag voor...

Uitslagen 25-2

  Overzicht voor ronde 2, gespeeld op 25 februari 2020 Wit Zwart Uitslag Wiebe Fraanje - Pieter Ploeger 0-1 Harmen Visscher - Siegbert de Jong ½-½ Erik Kruit - Derk Stegeman 1-0 Wim van Zeijl - Siem van Eijck 1-0 Gerard Baars - Tjeerd Syblesz ½-½ Frederic Verf - Kees van...

Aan de slag, uit de maat, van de leg, op de been en vooruit...

door dr. ir. W. J. Klasma de lentecompetitie, aflevering 1 In de bundeling van de tijdschriften ‘Licht’ uit de jaren 1926-1927vond ik werktekeningen om zelf een...

Uitslagen 28-5-19

  Overzicht voor ronde 12, gespeeld op 28 mei 2019 Wit Zwart Uitslag Siegbert de Jong - Maarten Etmans 0-1 Henk van Wilgenburg - Pieter Ploeger 1-0 Kees van Straten - Jan Miedema 1-0 Sytze Faber - Jeppe van Bon 1-0 Wim van Zeijl - Frederik Verf 0-1 Wiebe...

Avondplanning laatste ronde

De laatste speeldag al weer, morgen staat op het programma: #1 diplomaschaak jeugd #2 laatste ronde lentecompetitie #3 vrij schaken, een paar opties zijn 4kampje / rapid...

Uitslagen 22 mei

  Overzicht voor ronde 11, gespeeld op 21 mei 2019 Wit Zwart Uitslag Maarten Etmans - Tjeerd Siblesz 1-0 Pieter Ploeger - Leo van Maanen ½-½ Henk van Wilgenburg - Siem van Eijk ½-½ Frederik Verf - Jan Miedema 1-0 Sytze Faber - Kees van Straten 1-0 Wim van...

indeling 21-5-19

  Indeling voor ronde 11 Wit Zwart Pieter Ploeger - Leo van Maanen Henk van Wilgenburg - Siem van Eijk Frederik Verf - Jan Miedema Sytze Faber - Kees van Straten Wim van Zeijl - Derk Stegeman Maarten Etmans - Tjeerd Siblesz Hette van Popta - Afwezig zonder...

uitslagen 14-5-19

  Overzicht voor ronde 10, gespeeld op 14 mei 2019 Wit Zwart Uitslag Siegbert de Jong - Tjeerd Siblesz 1-0 Siem van Eijk - Wim van Zeijl 1-0 Leo van Maanen - Wiebe Fraanje 0-1 Derk Stegeman - Kees van Straten 1-0 Frederik Verf - Sytze Faber ½-½ Harmen...

indeling 14-5-19

  Indeling voor ronde 10 Wit Zwart Siem van Eijk - Wim van Zeijl Leo van Maanen - Wiebe Fraanje Derk Stegeman - Kees van Straten Frederik Verf - Sytze Faber Harmen Vischer - Henk van Wilgenburg Peter Venhuizen - Pieter Ploeger Jan Miedema - Jeppe van Bon Tjeerd...