K.S.C. PHILIDOR 1847

Lente

Uitslagen ronde 9

24 mei 2024

Systeem Keizer – K.S.C. “Philidor 1847” Overzicht voor ronde 9, gespeeld op 24 mei 2024 Wit Zwart Uitslag Geert van Everdink – Afwezig Pieter Ploeger – Afwezig Leo Bosma – Afwezig Riemer van der Eems – Afwezig Jan Torensma – Siem van Eijk 1-0 Siegbert de Jong – Dylan Roersma 1-0 Pieter Brinksma – Tjeerd Siblesz 0-1 Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 9 Nr Read More

Uitslag 14 mei

14 mei 2024

  Overzicht voor ronde 8, gespeeld op 14 mei 2024 Wit Zwart Uitslag Pieter Ploeger – Dylan Roersma ½-½ Siem van Eijk – Derk Stegeman 1-0 Jan Torensma – Pieter Brinksma 1-0 Leo van Maanen – Siegbert de Jong 0-1 Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 8 Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk 1 Dylan Roersma 162,00 39 8 4 2 2 0 62,5 24,5 Read More

Uitslag 7 mei

7 mei 2024

  Overzicht voor ronde 7, gespeeld op 7 mei 2024 Wit Zwart Uitslag Tjeerd Siblesz – Siem van Eijk ½-½ Dylan Roersma – Pieter Brinksma 0-1 Derk Stegeman – Melvin Roersma 1-0 Thisseas Coissard – Rafeal Sender 1-0 Siegbert de Jong – Jan Torensma ½-½ Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 7 Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk 1 Dylan Roersma 145,00 39 7 4 Read More

23 april lentecompetitie

23 april 2024

  Overzicht voor ronde 4, gespeeld op 8 april 2024 Wit Zwart Uitslag Pieter Brinksma – Derk Stegeman 1-0 Dylan Roersma – Geert van Everdink 1-0 Jan Torensma – Pieter Ploeger 1-0 Riemer van der Eems – Siem van Eijk 1-0 Elise Knobbe – Tjeerd Siblesz – Willem – Leo van Maanen 0-1     Overzicht voor ronde 5, gespeeld op 16 april 2024 Wit Zwart Uitslag Tjeerd Siblesz – Jan Torensma afg Geert van Read More

Uitslagen Lente

2 april 2024

Systeem Keizer – K.S.C. “Philidor 1847” Overzicht voor ronde 3, gespeeld op 2 april 2024 Wit Zwart Uitslag Tjeerd Siblesz – Dylan Roersma 0-1 Geert van Everdink – Melvin Roersma 1-0 Pieter Ploeger – Leo Bosma 1-0 Siem van Eijk – Leo van Maanen ½-½ Derk Stegeman – Oene Schriemer 0-1 Elise Knobbe – Erik Kruit 1-0 Pieter Brinksma – Afwezig Jan Torensma – Afwezig lútzen Kempenaar – Afwezig Read More

Lente competitie ronde 1 en 2

31 maart 2024

Bij deze de resultaten van de 1e en de 2e ronde van de lentecompetitie Overzicht voor ronde 2, gespeeld op 26 maart 2024 Wit Zwart Uitslag Pieter Ploeger – Tjeerd Siblesz 0-1 Leo Bosma – Geert van Everdink 0-1 Dylan Roersma – Jan Torensma 1-0 lútzen Kempenaar – Siem van Eijk 0-1 Leo van Maanen – Derk Stegeman ½-½ Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 2 Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP Read More

Elise Knobbe Lentekoningin!

18 juli 2023

Het was lang spannend, maar het leek er lang op dat Siegbert de nieuwe lentekoning zou worden. Siegbert stond welgetelt 8 weken lang 1e, maar werd op de laatste speelronde in een onderling gevecht verslagen door de uiteindelijke winnaar Elise Knobbe. Siegbert moest hierdoor genoegen nemen met een 2e plaats. Het onderling gevecht ging als volgt: Dan rest er nog het gevecht voor de 3e plek. Dit wisselde lang tussen Jan Torensma, Evan de Wit Read More

Uitslag 30 mei

29 mei 2023

We hadden weer een mooie rapid competitie, waarvan de resultaten later online worden gezet. Wat betreft de lentecompetitie: Overzicht voor ronde 13, gespeeld op 30 mei 2023 Wit Zwart Uitslag Siegbert de Jong – Elise Knobbe 0-1 Evan de Wit – Wim van Zeijl 1-0 Bert Zeeman – Afwezig met geldige reden Diederik Jurres – Afwezig met geldige reden Geert van Everdink – Afwezig met geldige reden Rein de Boer – Afwezig met geldige reden Read More

Uitslag 23 Mei

23 mei 2023

Systeem Keizer – K.S.C. “Philidor 1847” Overzicht voor ronde 12, gespeeld op 23 mei 2023 Wit Zwart Uitslag Rein de Boer – Cas Roorda ½-½ Wander Jorritsma – Leo Bosma 1-0 Pieter Ploeger – Siem van Eijk 1-0 Elise Knobbe – Evan de Wit 1-0 Wim van Zeijl – Diederik Jurres 1-0 Erik Kruit – Derk Stegeman 1-0 Bert Zeeman – Afwezig Geert van Everdink – Afwezig Siegbert de Read More

Uitslag 4 april

3 april 2023

Play offs resultaten: Maarten – Harmen 1/2 – 1/2 Erik S – Cas 1/2 – 1/2 Riemer – Jan B 1-0     Overzicht voor ronde 5, gespeeld op 4 april 2023 Wit Zwart Uitslag Diederik Jurres – Pieter Brinksma 0-1 Siegbert de Jong – Evan de Wit 1-0 Wander Jorritsma – Richard Dijkhoff 1-0 Elise Knobbe – Malschaert, Jacques ½-½ Mare Bonnema – Menno Kloosterman 1-0 Siem van Eijk – Derk Stegeman 1-0 Jan Read More

Uitslag 28 maart

27 maart 2023

Systeem Keizer – K.S.C. “Philidor 1847” Overzicht voor ronde 4, gespeeld op 28 maart 2023 Wit Zwart Uitslag Diederik Jurres – Siem van Eijk 0-1 Evan de Wit – Kees van Straten 1-0 Alec van Iperen – Siegbert de Jong 0-1 Derk Stegeman – Pieter Ploeger 0-1 Richard Dijkhoff – Elise Knobbe 0-1 Pieter Brinksma – Wim van Zeijl 0-1 Leo Bosma – Menno Kloosterman 1-0 Jan Torensma – Mare Bonnema 1-0 Bert Zeeman – Read More

Uitslag 21 maart

20 maart 2023

Systeem Keizer – K.S.C. “Philidor 1847” Overzicht voor ronde 3, gespeeld op 21 maart 2023 Wit Zwart Uitslag Leo van Maanen – Alec van Iperen 0-1 Pieter Ploeger – Wander Jorritsma 0-1 Derk Stegeman – Erik Kruit ½-½ Kees van Straten – Rein de Boer 0-1 Richard Dijkhoff – Mare Bonnema 1-0 Leo Bosma – Evan de Wit 0-1 Wim van Zeijl – Jan Torensma 0-1 Menno Kloosterman – Diederik Jurres 1-0 Bert Zeeman – Read More

Uitslagen 14 maart lente / playoff

13 maart 2023

In de play off speelt Cas (wederom) knap remise tegen Harmen. Jan Hania verslaat Riemer en Jan Boersma wint van Oene.   Overzicht voor ronde 2, gespeeld op 14 maart 2023 Wit Zwart Uitslag Diederik Jurres – Leo Bosma 0-1 Siegbert de Jong – Bert Zeeman 1-0 Rein de Boer – Alec van Ieperen 1-0 Wander Jorritsma – Derk Stegeman 1-0 Evan de Wit – Leo van Maanen 1-0 Mare Bonnema – Siem van Eijk Read More

Een nieuw begin

6 maart 2023

De 1e ronde is gespeeld! Voor de play-offs speelde Cas knap gelijkspel tegen Migchiel, Versloeg Leandro met wit Riemer en Oene wist te winnen van Erik De resultaten en indelingen zijn voortaan tevens te zien op de site bij competitie -> play-off 2023   Overzicht voor ronde 1, gespeeld op 7 maart 2023 Wit Zwart Uitslag Bert Zeeman – Diederik Jurres 1-0 Geert van Everdink – Siegbert de Jong 0-1 Rein de Boer – Wander Read More

Uitslag 17 mei

16 mei 2022

Jan B 1 – 0 Jan T Geert 1 – 0 Richard Derk 0,5 – 0,5 Osman Pieter 0 – 1 Cas Wim 0 – 1 Siem Geert is hierbij nog steeds de koning van de ranglijst: Geert 3/3 Christian 1/1 Erik S 1/1 Oene 1/1 Harmen 3/4 Leandro: 1,5/2 Derk 2,5/4 Jan B 2/3 Siem 1,5/3 Cas 1,5/3 Rein 0,5/1 Erik K 0,5/1 Osman 1/2 Frederik 0,5/1 Wim 1/4 Pieter 0,5/2 Richard 0,5/3 Jan Read More

Uitslag 10 mei

9 mei 2022

De resultaten van deze avond zijn als volgt: Jan B 1 – 0 Rein Geert 1 – 0 Derk Cas 1/2 – 1/2 Siem Jan T 0 – 1 Harmen Richard 0 – 1 Wim Osman 1/2 – 1/2 Frederik Hierbij leidt Geert het peleton: Geert 2/2 Christian 1/1 Erik S 1/1 Oene 1/1 Harmen 3/4 Leandro: 1,5/2 Derk 2/3 Jan B 1/2 Rein 0,5/1 Erik K 0,5/1 Pieter 0,5/1 Osman 0,5/1 Frederik 0,5/1 Wim Read More

Uitslag 3 mei

2 mei 2022

Was weer een gezellige avond met de volgende resultaten! Derk 1 – 0 Jeppe Harmen 1 – 0 Wim Pieter 1/2 – 1/2 Richard Siem 0 – 1 Christian Jan T 1/2 – 1/2 Erik K Erik S 1 – 0 Jan B UPDATE: korte ranglijst: Derk: 2/2 Christian 1/1 Erik S 1/1 Oene 1/1 Geert 1/1 Leandro: 1,5/2 Harmen 2/3 Rein 0,5/1 Erik K 0,5/1 Jan T 0,5/1 Pieter 0,5/1 Richard 0,5/2 Jan B Read More

Uitslag 26 april

25 april 2022

Richard Dijkhof 0 – 1 Harmen Visscher Leandro Slagboom 1 – 0 Siegbert de Jong ranglijst volgt later

Uitslag 19 april

18 april 2022

Deze Week zijn de A en B groepen samengevoegd. Overzicht voor ronde 1, gespeeld op 19 april 2022 Wit Zwart Uitslag Harmen Visscher – Oene Schriemer 0-1 Rein de Boer – Leandro Slagboom ½-½ Cas Roorda – Derk Stegeman 0-1 R Wim van Zeijl – Geert van Everdink 0-1 Jeppe van Bon – Afwezig Pieter Ploeger – Afwezig Jan Boersma – Afwezig Erik Kruit – Afwezig Read More

Uitslag 12 april

11 april 2022

  Overzicht voor ronde 22, gespeeld op 12 april 2022 Wit Zwart Uitslag Rein de Boer – Harmen Visscher ½-½ Oene Schriemer – Christian Torensma ½-½ Migchiel de Jong – Afwezig met geldige reden Jacques Malschaert – Afwezig met geldige reden Eddie Scholl – Afwezig met geldige reden Osama Arabi – Afwezig met geldige reden Hette van Popta – Afwezig met geldige reden Derk Stegeman – Afwezig met geldige reden Leandro Slagboom – Afwezig met Read More

Uitslagen 5 april

  Overzicht voor ronde 21, gespeeld op 5 april 2022 Wit Zwart Uitslag Rein de Boer – Oene Schriemer ½-½ Migchiel de Jong – Afwezig met geldige reden Jacques Malschaert – Afwezig met geldige reden Eddie Scholl – Afwezig met geldige reden Erik Sparenberg – Afwezig met geldige reden Osama Arabi – Afwezig met geldige reden Hette van Popta – Afwezig met geldige reden Derk Stegeman – Afwezig met geldige reden Christian Torensma – Afwezig Read More

Uitslag 22 juni 2021

22 juni 2021

  Overzicht voor ronde 12, gespeeld op 22 juni 2021 Wit Zwart Uitslag Leandro Slagboom – Migchiel De Jong 0-1 Erik Sparenberg – Jan Boersma 0-1 Harmen Visscher – Afwezig met geldige reden Oene Schriemer – Afwezig met geldige reden Rein De Boer – Afwezig met geldige reden Eddie Scholl – Afwezig met geldige reden Amir Nicolai – Afwezig met geldige reden Erik Kruit – Afwezig met geldige reden Sipke de Schiffaert – Afwezig met Read More

Uitslag 15 juni 2021

15 juni 2021

Systeem Keizer – K.S.C. “Philidor 1847” Overzicht voor ronde 11, gespeeld op 15 juni 2021 Wit Zwart Uitslag Rein De Boer – Oene Schriemer ½-½ Leandro Slagboom – Erik Sparenberg 1-0 Jan Boersma – Migchiel De Jong 0-1 Harmen Visscher – Afwezig met geldige reden Eddie Scholl – Afwezig met geldige reden Amir Nicolai – Afwezig met geldige reden Erik Kruit – Afwezig met geldige reden Sipke de Schiffaert – Afwezig met geldige reden Maarten Read More

Uitslagen 8 juni 2021

8 juni 2021

Systeem Keizer – K.S.C. “Philidor 1847” Overzicht voor ronde 10, gespeeld op 8 juni 2021 Wit Zwart Uitslag Oene Schriemer – Jacques Malschaert 1-0 Maarten Etmans – Leandro Slagboom 0-1 Jan Boersma – Rein De Boer 0-1 Erik Sparenberg – Migchiel De Jong 0-1 Harmen Visscher – Afwezig met geldige reden Eddie Scholl – Afwezig met geldige reden Amir Nicolai – Afwezig met geldige reden Erik Kruit – Afwezig met geldige reden Sipke de Schiffaert Read More

Uitslagen 1 juni 2021

1 juni 2021

Systeem Keizer – K.S.C. “Philidor 1847” Overzicht voor ronde 9, gespeeld op 1 juni 2021 Wit Zwart Uitslag Migchiel De Jong – Rein De Boer 1-0 Leandro Slagboom – Oene Schriemer 1-0 Maarten Etmans – Jan Boersma 0-1 Harmen Visscher – Afwezig met geldige reden Eddie Scholl – Afwezig met geldige reden Amir Nicolai – Afwezig met geldige reden Erik Kruit – Afwezig met geldige reden Sipke de Schiffaert – Afwezig met geldige reden Siegbert Read More

Is schaken een besmettelijke ziekte?

13 maart 2020

De lentecompetitie, aflevering 5 door Kees van Straten Ik heb werkelijk geen idee wat de aanleiding was, maar opeens schoot het door mijn hoofd: Is schaken besmettelijk?Veel woorden die eindigen op –lijk hebben een ongunstige betekenis. Neem nu onfatsoenlijk, lelijk, onwerkelijk, erbarmelijk, verschrikkelijk, dodelijk, enz. Dat laatste woord, dodelijk, wordt altijd verkeerd gebruikt. Hoe vaak lees je niet in de krant: een dodelijk slachtoffer? Dodelijk betekent: de dood veroorzakend. Hoe kan een slachtoffer een dood Read More

Uitslagen 10-3

9 maart 2020

  Overzicht voor ronde 4, gespeeld op 10 maart 2020 Wit Zwart Uitslag Kees van Straten – Tjeerd Siblesz 0-1 Harmen Visscher – Jeppe van Bon 1-0 Gerard Baars – Leo van Maanen 1-0 Derk Stegeman – Pieter Ploeger 0-1 Jacques Malschaert – Frederic Verf 1-0 Henk van Wilgenburg – Richard Dijkhoff 0-1 Rob van der Meer – Erik Kruit 1-0 Oene Schriemer – Afwezig Auke van der Heide – Afwezig met Read More

uitslag en verslag 3 Maart

3 maart 2020

In de eerste rondes wil het nog wel voorkomen dat trouwe deelnemers nog niet aan de competitie zijn toegevoegd; het betreft hier Auke vd Heide en Sytze Faber. Nou lossen we dit vaak op door een beetje met op rating gelijkwaardige spelers te ruilen. Hier is het gevolg dat Auke tegen Erik Kruit speelt. Op de voorgrond heeft Jeppe (De Diepe Denker) het zwaar tegen de veel hoger gerate Siegbert de Jong. Voor de Playoffs Read More

Indeling 3-3

2 maart 2020

Systeem Keizer – K.S.C. “Philidor 1847” Indeling voor ronde 3 Wit Zwart Kees van Straten – Erik Kruit Tjeerd Syblesz – Harmen Visscher Wim van Zeijl – Hette van Popta Frederic Verf – Henk van Wilgenburg Siegbert de Jong – Jeppe van Bon Wolter Jongsma – Gerard Baars Pieter Ploeger – Siem van Eijck Oene Schriemer – Afwezig Derk Stegeman – Afwezig met geldige reden Jacques Malschaert – Afwezig met geldige reden Read More

Over excrementen en andere ongemakken…

29 februari 2020

Door Jacques Malschaert Kom je voor je eerste partij in de lentecompetitie, vraagt de voorzitter of je de avond wil vastleggen met een verslag voor de site… Nu weiger je dat natuurlijk niet, ik kon niets bedenken om hier onderuit te komen… Wilde dat ook niet, want je moet je bijdrage aan het verenigingsleven leveren. Zeker niet toen zich ook direct de lijn van het verslag al aankondigde. De schaakklok moest ingesteld worden waarbij de Read More

Uitslagen 25-2

24 februari 2020

  Overzicht voor ronde 2, gespeeld op 25 februari 2020 Wit Zwart Uitslag Wiebe Fraanje – Pieter Ploeger 0-1 Harmen Visscher – Siegbert de Jong ½-½ Erik Kruit – Derk Stegeman 1-0 Wim van Zeijl – Siem van Eijck 1-0 Gerard Baars – Tjeerd Syblesz ½-½ Frederic Verf – Kees van Straten 0-1 Hette van Popta – Jacques Malschaert 1-0 Henk van Wilgenburg – Dik Kruithof ½-½ Oene Schriemer – Afwezig Jeppe Read More

Aan de slag, uit de maat, van de leg, op de been en vooruit met de gatenkaas

19 februari 2020

door dr. ir. W. J. Klasma de lentecompetitie, aflevering 1 In de bundeling van de tijdschriften ‘Licht’ uit de jaren 1926-1927vond ik werktekeningen om zelf een schaakbord in elkaar te zetten. Dat leek me een ideale klus voor het begin van de lente. Nieuwe ideeën, nieuwe borden, nieuwe stukken. Geen marmeren borden of Balinees gesneden stukken, maar aan de slag, van de leg, op de been, uit de maat, vooruit met de geit, met een Read More

Uitslagen 28-5-19

28 mei 2019

  Overzicht voor ronde 12, gespeeld op 28 mei 2019 Wit Zwart Uitslag Siegbert de Jong – Maarten Etmans 0-1 Henk van Wilgenburg – Pieter Ploeger 1-0 Kees van Straten – Jan Miedema 1-0 Sytze Faber – Jeppe van Bon 1-0 Wim van Zeijl – Frederik Verf 0-1 Wiebe Fraanje – Harmen Vischer 0-1 Tjeerd Siblesz – Siem van Eijk 1-0 Dik Kruithof – Afwezig Leo van Maanen – Afwezig zonder geldige Read More

Avondplanning laatste ronde

27 mei 2019

De laatste speeldag al weer, morgen staat op het programma: #1 diplomaschaak jeugd #2 laatste ronde lentecompetitie #3 vrij schaken, een paar opties zijn 4kampje / rapid / snelschaak / reguliere ratingpartij geef voorkeur graag aan mij door bij binnenkomst!   Indeling voor ronde 12 Wit Zwart Siegbert de Jong – Maarten Etmans Derk Stegeman – Hette van Popta Henk van Wilgenburg – Pieter Ploeger Kees van Straten – Jan Miedema Sytze Faber – Jeppe Read More

Uitslagen 22 mei

21 mei 2019

  Overzicht voor ronde 11, gespeeld op 21 mei 2019 Wit Zwart Uitslag Maarten Etmans – Tjeerd Siblesz 1-0 Pieter Ploeger – Leo van Maanen ½-½ Henk van Wilgenburg – Siem van Eijk ½-½ Frederik Verf – Jan Miedema 1-0 Sytze Faber – Kees van Straten 1-0 Wim van Zeijl – Derk Stegeman 0-1 Hette van Popta – Afwezig Dik Kruithof – Afwezig Wolter Jongsma – Afwezig zonder geldige Read More

indeling 21-5-19

20 mei 2019

  Indeling voor ronde 11 Wit Zwart Pieter Ploeger – Leo van Maanen Henk van Wilgenburg – Siem van Eijk Frederik Verf – Jan Miedema Sytze Faber – Kees van Straten Wim van Zeijl – Derk Stegeman Maarten Etmans – Tjeerd Siblesz Hette van Popta – Afwezig Dik Kruithof – Afwezig Wolter Jongsma – Afwezig Jeppe van Bon – Afwezig Joop Root – Read More

uitslagen 14-5-19

14 mei 2019

  Overzicht voor ronde 10, gespeeld op 14 mei 2019 Wit Zwart Uitslag Siegbert de Jong – Tjeerd Siblesz 1-0 Siem van Eijk – Wim van Zeijl 1-0 Leo van Maanen – Wiebe Fraanje 0-1 Derk Stegeman – Kees van Straten 1-0 Frederik Verf – Sytze Faber ½-½ Harmen Vischer – Henk van Wilgenburg 1-0 Peter Venhuizen – Pieter Ploeger 0-1 Hette van Popta – Afwezig Dik Kruithof – Afwezig zonder geldige Read More

indeling 14-5-19

13 mei 2019

  Indeling voor ronde 10 Wit Zwart Siem van Eijk – Wim van Zeijl Leo van Maanen – Wiebe Fraanje Derk Stegeman – Kees van Straten Frederik Verf – Sytze Faber Harmen Vischer – Henk van Wilgenburg Peter Venhuizen – Pieter Ploeger Jan Miedema – Jeppe van Bon Tjeerd Siblesz – Siegbert de Jong Hette van Popta – Afwezig Dik Kruithof – Afwezig Wolter Jongsma – Afwezig zonder geldige Read More

uitslagen 7-8 7-5-1

7 mei 2019

  Overzicht voor ronde 9, gespeeld op 7 mei 2019 Wit Zwart Uitslag Pieter Ploeger – Derk Stegeman 1-0 Henk van Wilgenburg – Leo van Maanen 1-0 Wim van Zeijl – Peter Venhuizen 1-0 Jan Miedema – Sytze Faber 0-1 Tjeerd Siblesz – Harmen Vischer 1-0 Dik Kruithof – Afwezig Frederik Verf – Afwezig Kees van Straten – Afwezig Wolter Jongsma – Afwezig Read More

Indeling 7-5-19

6 mei 2019

  Indeling voor ronde 9 Wit Zwart Maarten Etmans – Siegbert de Jong Hette van Popta – Siem van Eijk Pieter Ploeger – Derk Stegeman Henk van Wilgenburg – Leo van Maanen Wim van Zeijl – Peter Venhuizen Jan Miedema – Sytze Faber Tjeerd Siblesz – Harmen Vischer Dik Kruithof – Afwezig Frederik Verf – Afwezig Kees van Straten – Afwezig Wolter Jongsma – Afwezig zonder Read More

uitslagen 30-4-19

3 mei 2019

  Overzicht voor ronde 8, gespeeld op 30 april 2019 Wit Zwart Uitslag Siegbert de Jong – Siem van Eijk 1-0 Leo van Maanen – Jan Miedema 1-0 Derk Stegeman – Henk van Wilgenburg 0-1 Wim van Zeijl – Maarten Etmans 0-1 Harmen Vischer – Pieter Ploeger 1-0 Wiebe Fraanje – Tjeerd Siblesz ½-½ Hette van Popta – Afwezig Sytze Faber – Afwezig Wolter Jongsma – Afwezig zonder geldige Read More

30 april

29 april 2019

  Indeling voor ronde 8 Wit Zwart Siegbert de Jong – Siem van Eijk Dik Kruithof – Jan Miedema Leo van Maanen – Frederik Verf Pieter Ploeger – Jeppe van Bon Derk Stegeman – Henk van Wilgenburg Wim van Zeijl – Maarten Etmans Harmen Vischer – Kees van Straten Wiebe Fraanje – Tjeerd Siblesz Hette van Popta – Afwezig Sytze Faber – Afwezig Wolter Jongsma – Afwezig zonder geldige Read More

Uitslagen 23-4-19

23 april 2019

  Overzicht voor ronde 7, gespeeld op 23 april 2019 Wit Zwart Uitslag Maarten Etmans – Harmen Vischer 1-0 Siegbert de Jong – Derk Stegeman 1-0 Siem van Eijk – Kees van Straten 1-0 Henk van Wilgenburg – Frederik Verf 1-0 Peter Venhuizen – Leo van Maanen 0-1 Jan Miedema – Wiebe Fraanje 0-1 Tjeerd Siblesz – Wim van Zeijl 1-0 Hette van Popta – Afwezig Sytze Faber – Afwezig zonder geldige Read More

Indeling 23-4-19

22 april 2019

  Indeling voor ronde 7 Wit Zwart Maarten Etmans – Harmen Vischer Siegbert de Jong – Derk Stegeman Siem van Eijk – Kees van Straten Pieter Ploeger – Wolter Jongsma Henk van Wilgenburg – Frederik Verf Peter Venhuizen – Leo van Maanen Jan Miedema – Dik Kruithof Tjeerd Siblesz – Wim van Zeijl Hette van Popta – Afwezig Sytze Faber – Afwezig Jeppe van Bon – Afwezig zonder geldige Read More

Uitslagen 16-4-19

19 april 2019

  Overzicht voor ronde 6, gespeeld op 16 april 2019 Wit Zwart Uitslag Hette van Popta – Tjeerd Siblesz ½-½ Derk Stegeman – Harmen Vischer 0-1 Frederik Verf – Pieter Ploeger 1-0 Wim van Zeijl – Henk van Wilgenburg 1-0 Wiebe Fraanje – Siem van Eijk 1-0 Maarten Etmans – Afwezig Siegbert de Jong – Afwezig Leo van Maanen – Afwezig Sytze Faber – Afwezig zonder Read More

indeling 16-4-19

15 april 2019

  Indeling voor ronde 6 Wit Zwart Hette van Popta – Tjeerd Siblesz Derk Stegeman – Harmen Vischer Frederik Verf – Pieter Ploeger Wim van Zeijl – Henk van Wilgenburg Peter Venhuizen – Kees van Straten Wiebe Fraanje – Siem van Eijk Maarten Etmans – Afwezig Siegbert de Jong – Afwezig Leo van Maanen – Afwezig Sytze Faber – Afwezig Wolter Jongsma – Read More

Uitslagen 9-4-19

11 april 2019

  Overzicht voor ronde 5, gespeeld op 9 april 2019 Wit Zwart Uitslag Siem van Eijk – Pieter Ploeger 1-0 Derk Stegeman – Tjeerd Siblesz 0-1 Henk van Wilgenburg – Jan Miedema 1-0 Kees van Straten – Siegbert de Jong 0-1 Harmen Vischer – Peter Venhuizen 1-0 Hette van Popta – Afwezig Leo van Maanen – Afwezig Frederik Verf – Afwezig Sytze Faber – Afwezig zonder Read More

Indeling 9-4-19

8 april 2019

  Indeling voor ronde 5 Wit Zwart Siem van Eijk – Pieter Ploeger Derk Stegeman – Tjeerd Siblesz Henk van Wilgenburg – Jan Miedema Kees van Straten – Siegbert de Jong Harmen Vischer – Peter Venhuizen Hette van Popta – Afwezig Leo van Maanen – Afwezig Frederik Verf – Afwezig Sytze Faber – Afwezig Wiebe Fraanje – Afwezig Jeppe van Read More

Uitslagen 2-4-19

3 april 2019

  Overzicht voor ronde 4, gespeeld op 2 april 2019 Wit Zwart Uitslag Siegbert de Jong – Harmen Vischer 1-0 Derk Stegeman – Maarten Etmans 0-1 Kees van Straten – Hette van Popta 0-1 Peter Venhuizen – Frederik Verf 1-0 Wiebe Fraanje – Wim van Zeijl 1-0 Jeppe van Bon – Sytze Faber 1-0 Leo van Maanen – Afwezig Pieter Ploeger – Afwezig Henk van Wilgenburg – Afwezig zonder Read More

Indeling Lente 1 April

1 april 2019

  Indeling voor ronde 4 Wit Zwart Siegbert de Jong – Harmen Vischer Dik Kruithof – Siem van Eijk Derk Stegeman – Maarten Etmans Kees van Straten – Hette van Popta Peter Venhuizen – Frederik Verf Wiebe Fraanje – Wim van Zeijl Jeppe van Bon – Sytze Faber Leo van Maanen – Afwezig Pieter Ploeger – Afwezig Henk van Wilgenburg – Afwezig Wolter Jongsma – Afwezig Read More

Een loper op het strafbankje

29 maart 2019

Door Eddie Scholl Toen ik afgelopen dinsdag een rondje door de speelzaal maakte viel mijn oog op de stelling hieronder en in het bijzonder op de positie van de zwarte loper. Hoe kon die daar terechtkomen en wat deed die daar? Ik keek in het notatieboekje van de zwartspeler en dat prikkelde mijn nieuwsgierigheid nog veel meer. Er waren nog maar 9 zetten gespeeld! Maar dan kan je deze stelling toch onmogelijk op het bord Read More

Uitslagen 26-3-19

  Overzicht voor ronde 3, gespeeld op 29 maart 2019 Wit Zwart Uitslag Siegbert de Jong – Peter Venhuizen 1-0 Henk van Wilgenburg – Kees van Straten 0-1 Wim van Zeijl – Derk Stegeman 0-1 Harmen Vischer – Wiebe Fraanje 1-0 Tjeerd Siblesz – Maarten Etmans ½-½ Teake Stavenga – Hette van Popta 0-1 Jeppe van Bon – Afwezig Dik Kruithof – Oneven Frederik Verf – Oneven Sytze Faber – Siem van Read More

Indeling 26-3-19

25 maart 2019

  Indeling voor ronde 3 Wit Zwart Siegbert de Jong – Peter Venhuizen Pieter Ploeger – Frederik Verf Henk van Wilgenburg – Kees van Straten Wolter Jongsma – Siem van Eijk Wim van Zeijl – Derk Stegeman Harmen Vischer – Wiebe Fraanje Jan Miedema – Leo van Maanen Tjeerd Siblesz – Maarten Etmans Teake Stavenga – Hette van Popta Jeppe van Bon – Afwezig Dik Kruithof – Oneven  

ZET JE SCHOEN MAAR KLAAR

21 maart 2019

DE LENTECOMPETITIE Aflevering 1 door Wietze J. Klasma In het sportcomplex (net als het vader-, moeder- en Oedipuscomplex een neurotische vernauwing met dwanghandelingen) van Vrouwenparochie staat een heilige boom, de Ficus Religiosus. Vanaf de dertiende eeuw zijn hier veel wonderen geschied. Zieke mensen werden blind, zienden doof en doven ziek. Als dank voor de genezing hebben de gebenedijden hun schoenen aan de boom gehangen. Deze blijken van waardering zijn alleen in de zomer verborgen achter Read More

Uitslagen 19-3-19

19 maart 2019

  Overzicht voor ronde 2, gespeeld op 19 maart 2019 Wit Zwart Uitslag Maarten Etmans – Pieter Ploeger 1-0 Dik Kruithof – Henk van Wilgenburg 0-1 Siem van Eijk – Harmen Vischer 0-1 Leo van Maanen – Derk Stegeman 0-1 Kees van Straten – Wim van Zeijl 0-1 Wolter Jongsma – Jan Miedema 1-0 Peter Venhuizen – Wiebe Fraanje ½-½ Jeppe van Bon – Frederik Verf 0-1 Tjeerd Siblesz – Siegbert de Jong 1-0 Hette Read More

Indeling Lente 19-3-19

18 maart 2019

  Indeling voor ronde 2 Wit Zwart Maarten Etmans – Pieter Ploeger Dik Kruithof – Henk van Wilgenburg Siem van Eijk – Harmen Vischer Leo van Maanen – Derk Stegeman Kees van Straten – Wim van Zeijl Wolter Jongsma – Jan Miedema Peter Venhuizen – Wiebe Fraanje Jeppe van Bon – Frederik Verf Tjeerd Siblesz – Siegbert de Jong Hette van Popta – Afwezig Sytze Faber – Afwezig Joop Read More

Uitslagen 12-3-19

12 maart 2019

  Overzicht voor ronde 1, gespeeld op 12 maart 2019 Wit Zwart Uitslag Maarten Etmans – Siegbert de Jong ½-½ Hette van Popta – Dik Kruithof 1-0 Siem van Eijk – Leo van Maanen ½-½ Pieter Ploeger – Henk van Wilgenburg 1-0 Frederik Verf – Kees van Straten 0-1 Sytze Faber – Wim van Zeijl 0-1 Wiebe Fraanje – Jeppe van Bon 1-0 Wolter Jongsma – Afwezig Joop Root – Afwezig zonder Read More

Lente Competitie

11 maart 2019

Het is weer die tijd van het jaar, de lente competitie gaat beginnen. Deze competitie staat ook open voor niet leden! Afmelden kan tot maandag 18.00 op het email adres wedstrijdleider@philidor1847.nl of bij voorkeur op de pagina “afmeldingen” https://philidor1847.nl/?page_id=2170 (deze staat op de website onder competities) hier is een account voor nodig, nog geen account? spreek de wedstrijdleider daar op de clubavond even op aan.

Overzicht voor ronde 12, gespeeld op 29 mei 2018

31 mei 2018

Wit Zwart Uitslag Leandro Slagboom – Pieter Ploeger 1-0 R Jan Torensma – Wim van Zeijl 1-0 Kees van Straten – Siem van Eijk 0-1 Derk Stegeman – Wiebe Fraanje 0-1 Wolter Jongsma – Leo van Maanen 0-1 Niels Timmer – Tijn van Batenburg 0-1 Dolf Wissmann – Afwezig met geldige reden Erik Kruit – Afwezig met geldige reden Hette van Popta – Afwezig met geldige reden Erik van der Lee – Afwezig met geldige Read More

Indeling voor ronde 12 op 29 Mei

28 mei 2018

Wit Zwart Leandro Slagboom – Pieter Ploeger Jan Torensma – Wim van Zeijl Kees van Straten – Siem van Eijk Derk Stegeman – Wiebe Fraanje Sytze Faber – Christian Torensma Wolter Jongsma – Leo van Maanen Dylan Torensma – Jan Miedema Rinze Hettema – Tijn van Batenburg Niels Timmer – Marthijn Kooistra Dolf Wissmann – Afwezig met geldige reden Erik Kruit – Afwezig met geldige reden Hette van Popta – Afwezig met geldige reden Erik Read More

Overzicht voor ronde 11, gespeeld op 22 mei 2018

22 mei 2018

Wit Zwart Uitslag Jolle Lont – Siem van Eijk 1-0 Leandro Slagboom – Tijn van Batenburg 1-0 R Pieter Ploeger – Wolter Jongsma 1-0 Leo van Maanen – Rinze Hettema 0-1 Wim van Zeijl – Jan Boersma 0-1 Jan Miedema – Derk Stegeman 0-1 Wiebe Fraanje – Kees van Straten 0-1 Dolf Wissmann – Afwezig met geldige reden Erik Kruit – Afwezig met geldige reden Hette van Popta – Afwezig met geldige reden Peter Venhuizen Read More

Indeling voor ronde 11 op 22 Mei

21 mei 2018

Wit Zwart Jolle Lont – Siem van Eijk Leandro Slagboom – Tijn van Batenburg Pieter Ploeger – Wolter Jongsma Leo van Maanen – Rinze Hettema Sytze Faber – Erik van der Lee Wim van Zeijl – Jan Boersma Christian Torensma – Derk Stegeman Dylan Torensma – Jan Miedema Niels Timmer – Henk van Wilgenburg Wiebe Fraanje – Kees van Straten Dolf Wissmann – Afwezig met geldige reden Erik Kruit – Afwezig met geldige reden Hette Read More

Overzicht voor ronde 10, gespeeld op 15 mei 2018

15 mei 2018

Wit Zwart Uitslag Jan Boersma – Pieter Ploeger 1-0 Derk Stegeman – Sytze Faber 1-0 Leo van Maanen – Dylan Torensma 1-0 Wim van Zeijl – Siem van Eijk 0-1 Wolter Jongsma – Wiebe Fraanje 1-0 Jeppe van Bon – Christian Torensma 0-1 Jan Miedema – Rinze Hettema ½-½ Marthijn Kooistra – Leandro Slagboom 0-1 R Dolf Wissmann – Afwezig met geldige reden Erik Kruit – Afwezig met geldige reden Hette van Popta – Afwezig Read More

Indeling voor ronde 10 op 14 Mei

14 mei 2018

Wit Zwart Jan Boersma – Pieter Ploeger Kees van Straten – Leandro Slagboom Derk Stegeman – Sytze Faber Leo van Maanen – Dylan Torensma Wim van Zeijl – Siem van Eijk Wolter Jongsma – Wiebe Fraanje Jeppe van Bon – Christian Torensma Jan Miedema – Rinze Hettema Niels Timmer – Marthijn Kooistra Dolf Wissmann – Afwezig met geldige reden Erik Kruit – Afwezig met geldige reden Hette van Popta – Afwezig met geldige reden Erik Read More

Overzicht voor ronde 9, gespeeld op 8 mei 2018

8 mei 2018

Wit Zwart Uitslag Jan Boersma – Jan Torensma 1-0 Jolle Lont – Kees van Straten 1-0 Siem van Eijk – Rinze Hettema 1-0 Pieter Ploeger – Wiebe Fraanje 1-0 Sytze Faber – Leo van Maanen 0-1 Wim van Zeijl – Leandro Slagboom 0-1 R Christian Torensma – Niels Timmer 1-0 Wolter Jongsma – Dylan Torensma ½-½ Dolf Wissmann – Afwezig met geldige reden Erik Kruit – Afwezig met geldige reden Hette van Popta – Afwezig Read More

Indeling voor ronde 9 op 7 mei

7 mei 2018

Wit Zwart Jan Boersma – Jan Torensma Jolle Lont – Kees van Straten Siem van Eijk – Rinze Hettema Pieter Ploeger – Wiebe Fraanje Derk Stegeman – Jan Miedema Sytze Faber – Leo van Maanen Wim van Zeijl – Leandro Slagboom Christian Torensma – Niels Timmer Wolter Jongsma – Dylan Torensma Dolf Wissmann – Afwezig met geldige reden Erik Kruit – Afwezig met geldige reden Hette van Popta – Afwezig met geldige reden Erik van Read More

Overzicht voor ronde 8, gespeeld op 1 mei 2018

5 mei 2018

Wit Zwart Uitslag Jan Boersma – Tijn van Batenburg 1-0 Pieter Ploeger – Wim van Zeijl 0-1 Kees van Straten – Wolter Jongsma 1-0 Leo van Maanen – Derk Stegeman 1-0 Rinze Hettema – Dylan Torensma ½-½ Jeppe van Bon – Jan Miedema 1-0 Niels Timmer – Sytze Faber 0-1 Wiebe Fraanje – Leandro Slagboom 0-1 R Dolf Wissmann – Afwezig met geldige reden Erik Kruit – Afwezig met geldige reden Hette van Popta – Read More

Indeling voor ronde 8 op 1 mei

30 april 2018

Wit Zwart Jan Boersma – Tijn van Batenburg Jan Torensma – Siem van Eijk Pieter Ploeger – Wim van Zeijl Kees van Straten – Wolter Jongsma Leo van Maanen – Derk Stegeman Rinze Hettema – Dylan Torensma Jeppe van Bon – Henk van Wilgenburg Marthijn Kooistra – Jan Miedema Niels Timmer – Sytze Faber Wiebe Fraanje – Leandro Slagboom Dolf Wissmann – Afwezig met geldige reden Erik Kruit – Afwezig met geldige reden Hette van Read More

Overzicht voor ronde 7, gespeeld op 24 april 2018

24 april 2018

Wit Zwart Uitslag Siem van Eijk – Jan Boersma 0-1 Tijn van Batenburg – Wiebe Fraanje 1-0 Derk Stegeman – Kees van Straten 0-1 Wim van Zeijl – Peter Venhuizen ½-½ Wolter Jongsma – Niels Timmer 1-0 Rinze Hettema – Jolle Lont 0-1 Jan Miedema – Pieter Ploeger 0-1 Dolf Wissmann – Afwezig met geldige reden Erik Kruit – Afwezig met geldige reden Hette van Popta – Afwezig met geldige reden Erik van der Lee Read More

Indeling voor ronde 7 op 24 april

23 april 2018

Wit Zwart Jan Torensma – Leandro Slagboom Siem van Eijk – Jan Boersma Tijn van Batenburg – Wiebe Fraanje Derk Stegeman – Kees van Straten Wim van Zeijl – Dylan Torensma Peter Venhuizen – Christian Torensma Wolter Jongsma – Marthijn Kooistra Rinze Hettema – Jolle Lont Jan Miedema – Pieter Ploeger Dolf Wissmann – Afwezig met geldige reden Erik Kruit – Afwezig met geldige reden Hette van Popta – Afwezig met geldige reden Erik van Read More

Overzicht voor ronde 6, gespeeld op 17 april 2018

19 april 2018

Wit Zwart Uitslag Jan Boersma – Jolle Lont 1-0 Leandro Slagboom – Siem van Eijk 1-0 R Jan Torensma – Tijn van Batenburg ½-½ Pieter Ploeger – Kees van Straten 1-0 Christian Torensma – Wim van Zeijl ½-½ Jan Miedema – Jeppe van Bon 1-0 Niels Timmer – Peter Venhuizen 0-1 Wiebe Fraanje – Rinze Hettema 1-0 Dolf Wissmann – Afwezig met geldige reden Erik Kruit – Afwezig met geldige reden Joop Root – Afwezig Read More

Lente ronde 6 op 17 april

16 april 2018

Wit Zwart Jan Boersma – Wim van Zeijl Leandro Slagboom – Siem van Eijk Jan Torensma – Tijn van Batenburg Pieter Ploeger – Kees van Straten Derk Stegeman – Jolle Lont Leo van Maanen – Wolter Jongsma Jan Miedema – Jeppe van Bon Niels Timmer – Peter Venhuizen Wiebe Fraanje – Rinze Hettema Dolf Wissmann – Afwezig met geldige reden Erik Kruit – Afwezig met geldige reden Joop Root – Afwezig met geldige reden Dylan Read More

Uitslagen ronde 5 op 10 april 2018

11 april 2018

Wit Zwart Uitslag Jolle Lont – Christian Torensma 1-0 Leandro Slagboom – Marthijn Kooistra 1-0 Erik van der Lee – Derk Stegeman 1-0 Siem van Eijk – Tijn van Batenburg 0-1 Kees van Straten – Jan Boersma 0-1 Dylan Torensma – Wiebe Fraanje ½-½ Rinze Hettema – Pieter Ploeger 1-0 Dolf Wissmann – Afwezig met geldige reden Erik Kruit – Afwezig met geldige reden Joop Root – Afwezig met geldige reden Hette van Popta – Read More

Indeling voor ronde 5 op 10 april

9 april 2018

Wit Zwart Jolle Lont – Henk van Wilgenburg Leandro Slagboom – Marthijn Kooistra Erik van der Lee – Derk Stegeman Siem van Eijk – Tijn van Batenburg Kees van Straten – Jan Boersma Dylan Torensma – Wiebe Fraanje Rinze Hettema – Pieter Ploeger Niels Timmer – Christian Torensma Dolf Wissmann – Afwezig met geldige reden Erik Kruit – Afwezig met geldige reden Joop Root – Afwezig met geldige reden Hette van Popta – Afwezig met Read More

Overzicht voor ronde 4, gespeeld op 3 april 2018

3 april 2018

Wit Zwart Uitslag Jan Boersma – Leandro Slagboom 1-0 R Erik van der Lee – Leo van Maanen 1-0 Tijn van Batenburg – Peter Venhuizen 1-0 Derk Stegeman – Niels Timmer 1-0 Wim van Zeijl – Jan Torensma 0-1 Jeppe van Bon – Wolter Jongsma 0-1 Jan Miedema – Joop Root 1-0 Marthijn Kooistra – Rinze Hettema ½-½ Wiebe Fraanje – Siem van Eijk 0-1 Rein de Boer – Gerard Baars 1-0 Erik Kruit – Read More

Indeling voor ronde 4 – 3 april

2 april 2018

Wit Zwart Jan Boersma – Leandro Slagboom Erik van der Lee – Leo van Maanen Derk Stegeman – Niels Timmer Sytze Faber – Pieter Ploeger Wim van Zeijl – Jan Torensma Christian Torensma – Peter Venhuizen Dylan Torensma – Tijn van Batenburg Jeppe van Bon – Wolter Jongsma Jan Miedema – Joop Root Marthijn Kooistra – Rinze Hettema Wiebe Fraanje – Siem van Eijk Erik Kruit – Afwezig met geldige reden Dolf Wissmann – Afwezig Read More

Overzicht voor ronde 3, gespeeld op 27 maart 2018

29 maart 2018

Wit Zwart Uitslag Jan Torensma – Rinze Hettema 1-0 Pieter Ploeger – Joop Root 1-0 Derk Stegeman – Leandro Slagboom 0-1 R Dylan Torensma – Marthijn Kooistra 1-0 Wiebe Fraanje – Leo van Maanen 1-0 Jan Boersma – Afwezig met geldige reden Dolf Wissmann – Afwezig met geldige reden Jolle Lont – Afwezig met geldige reden Erik van der Lee – Afwezig met geldige reden Kees van Straten – Afwezig met geldige reden Sytze Faber Read More

Indeling voor ronde 3 – 27 Maart

26 maart 2018

Wit Zwart Erik Kruit – Joop Root Hette van Popta – Niels Timmer Jan Torensma – Rinze Hettema Siem van Eijk – Tijn van Batenburg Pieter Ploeger – Henk van Wilgenburg Derk Stegeman – Leandro Slagboom Dylan Torensma – Marthijn Kooistra Wiebe Fraanje – Leo van Maanen Jan Boersma – Afwezig met geldige reden Dolf Wissmann – Afwezig met geldige reden Jolle Lont – Afwezig met geldige reden Erik van der Lee – Afwezig met Read More

Overzicht voor ronde 2, gespeeld op 20 maart 2018

21 maart 2018

Wit Zwart Uitslag Leandro Slagboom – Wessel van der Berg ½-½ Jan Torensma – Erik van der Lee ½-½ Siem van Eijk – Jolle Lont 1-0 Pieter Ploeger – Derk Stegeman ½-½ Tijn van Batenburg – Jeppe van Bon 1-0 Henk van Wilgenburg – Hette van Popta 1-0 Kees van Straten – Wiebe Fraanje 0-1 Leo van Maanen – Jan Miedema 1-0 Rinze Hettema – Wim van Zeijl 0-1 Joop Root – Taeke Stavenga 0-1 Read More

Borrelblij en bedrogen

19 maart 2018

Lentecompetitie 2018 aflevering 1 door Wietze Klasma Voor de derde keer op rij is een afvaardiging van bestuur en spelers naar Wiuwerdt (er zijn zoveel schrijfwijzen voor Wiewerd, dat alles geoorloofd is zolang er maar twee ‘w’ s in zitten) gefietst met het dringende verzoek aan mij om de lentecompetitie op clubvriendelijke wijze te verslaan. Carte blanche kreeg ik. Over een verscheidenheid aan onderwerpen mocht ik mijn mening ventileren. Als het af en toe maar Read More

Indeling voor ronde 2

Wit Zwart Jan Boersma – Hette van Popta Jan Torensma – Erik van der Lee Siem van Eijk – Jolle Lont Pieter Ploeger – Derk Stegeman Tijn van Batenburg – Jeppe van Bon Henk van Wilgenburg – Sytze Faber Kees van Straten – Wiebe Fraanje Leo van Maanen – Jan Miedema Dylan Torensma – Leandro Slagboom Rinze Hettema – Wim van Zeijl Joop Root – Taeke Stavenga Marthijn Kooistra – Niels Timmer Erik Kruit – Read More

Overzicht voor ronde 1, gespeeld op 13 maart 2018

Wit Zwart Uitslag Jolle Lont – Pieter Ploeger 1-0 Leandro Slagboom – Kees van Straten 0-1 R Siem van Eijk – Erik van der Lee 1-0 Tijn van Batenburg – Derk Stegeman 1-0 Wim van Zeijl – Marthijn Kooistra 1-0 Rinze Hettema – Jan Miedema 1-0 Jeppe van Bon – Leo van Maanen 1-0 Niels Timmer – Dylan Torensma 0-1 Wiebe Fraanje – Jan Torensma 1-0 Erik Kruit – Afwezig met geldige reden Hette van Read More