Systeem Keizer – K.S.C. “Philidor 1847”

Overzicht voor ronde 9, gespeeld op 5 november 2019

Wit Zwart Uitslag
Eddie Scholl Jan Hania 1-0
Oene Schriemer Amir Nicolai 0-1
Erik Kruit Gerard Baars 1-0
Jeroen Weggen Jan Boersma 1-0
Auke van der Heide Externe wedstrijd 1-0
Maarten Etmans Externe wedstrijd 1-0
Siegbert de Jong Externe wedstrijd 0-1
Hette van Popta Externe wedstrijd ½-½
Dolf Wissmann Afwezig
Migchiel de Jong Afwezig
Erik Sparenberg Afwezig
Leandro Slagboom Rein de Boer ½-½

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 9

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Migchiel de Jong 134,50 27 5 4 1 0 0 90,0 21 18,75 1 1W 0 4 0 0
2 Rein de Boer 97,50 26 7 2 2 3 0 42,9 25 12,5 0 1Z 0 2 0 0
3 Amir Nicolai 95,00 25 7 5 0 2 0 71,4 21 12,5 -1 2Z 0 2 0 0
4 Leandro Slagboom 92,00 24 7 4 0 3 0 57,1 23 12,5 1 2W 0 2 0 0
5 Maarten Etmans 83,00 23 8 3 3 2 0 56,3 19,5 5,75 -1 1Z 0 1 0 0
6 Eddie Scholl 82,00 22 7 3 3 1 0 64,3 22 12,5 1 2W 0 2 0 0
7 Auke van der Heide 69,50 21 6 2 3 1 0 58,3 15 7,75 -1 2Z 0 3 0 0
8 Oene Schriemer 65,50 20 8 2 2 4 0 37,5 26,5 6,25 1 1W 0 1 0 0
9 Erik Sparenberg 60,67 19 3 2 1 0 0 83,3 9,5 7,25 1 1Z 1 5 0 0
10 Jan Hania 52,00 18 5 3 1 1 0 70,0 13 6,75 -1 1Z 0 4 0 0
11 Jeroen Weggen 40,00 17 3 3 0 0 0 100,0 3 3 -1 1W 0 6 0 0
12 Jan Boersma 30,00 16 6 1 2 3 0 33,3 14 4 -2 2Z 0 3 0 0
13 Erik Kruit 28,00 15 6 2 0 4 0 33,3 13,5 2,5 0 2W 0 3 0 0
14 Gerard Baars 27,00 14 6 1 1 4 0 25,0 19 3,75 0 1Z 0 3 0 0
15 Hette van Popta 14,50 13 6 0 2 4 0 16,7 15,5 1 1 2W 0 3 0 0
16 Dolf Wissmann 13,00 12 2 1 0 1 0 50,0 7 2 0 1Z 0 7 0 0
17 Siegbert de Jong 11,00 11 4 0 0 4 0 0,0 11,5 0 1 1W 0 5 0 0





Systeem Keizer – K.S.C. “Philidor 1847”

Overzicht voor ronde 9, gespeeld op 5 november 2019

Wit Zwart Uitslag
Pieter Ploeger Jeppe van Bon 1-0
Frederik Verf Henk van Wilgenburg ½-½
Sytze Faber Dik Kruithof 0-1
Peter Venhuizen Kees van Straten 0-1
Jacques Malschaert Derk Stegeman 1-0
Taeke Stavenga Afwezig
Siem van Eijk Externe wedstrijd 1-0
Leo van Maanen Afwezig
Wim van Zeijl Externe wedstrijd 0-1
Wolter Jongsma Externe wedstrijd 1-0
Wiebe Fraanje Externe wedstrijd 1-0
Harmen Vischer Oneven
Mike Ising Oneven

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 9

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Harmen Vischer 146,50 27 5 5 0 0 0 100,0 20,5 20,5 -1 3Z 2 2 0 0
2 Siem van Eijk 110,50 26 8 5 2 1 0 75,0 23,5 14,25 -1 1Z 0 1 0 0
3 Jacques Malschaert 110,00 25 8 6 1 1 0 81,3 29,5 21,5 0 1W 0 1 0 0
4 Mike Ising 104,17 24 1 0 0 1 0 0,0 6 0 1 1W 1 7 0 0
5 Dik Kruithof 90,50 23 8 3 2 3 0 50,0 36 16,5 0 1Z 1 0 0 0
6 Wim van Zeijl 85,50 22 8 4 1 3 0 56,3 25 15 1 1W 0 0 0 0
7 Pieter Ploeger 79,00 21 9 4 2 3 0 55,6 33 15,5 1 2W 0 0 0 0
8 Derk Stegeman 79,00 20 7 3 2 2 0 57,1 33 17,5 -1 3Z 0 1 0 0
9 Leo van Maanen 71,33 19 4 3 0 1 0 75,0 16,5 11,5 0 1W 1 4 0 0
10 Kees van Straten 62,83 18 8 3 1 4 0 43,8 28,5 10 0 1Z 1 0 0 0
11 Frederik Verf 58,50 17 7 3 1 3 0 50,0 21,5 8 1 1W 0 2 0 0
12 Sytze Faber 49,00 16 7 3 1 3 0 50,0 24,5 10,25 1 2W 0 2 0 0
13 Henk van Wilgenburg 47,50 15 9 1 4 4 0 33,3 35 10,5 -1 2Z 0 0 0 0
14 Wolter Jongsma 41,00 14 8 3 1 4 0 43,8 24,5 4,75 -1 1Z 0 1 0 0
15 Wiebe Fraanje 24,00 13 8 1 2 5 0 25,0 27 3,75 -1 1Z 0 1 0 0
16 Peter Venhuizen 17,50 12 6 1 1 4 0 25,0 20,5 2,75 2 1W 0 3 0 0
17 Jeppe van Bon 17,00 11 7 1 1 5 0 21,4 25 2,75 -1 1Z 0 2 0 0
18 Taeke Stavenga 0,00 10 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 0 9 0 0