Systeem Keizer – K.S.C. “Philidor 1847”

Overzicht voor ronde 11, gespeeld op 19 november 2019

Wit Zwart Uitslag
Jan Hania Leandro Slagboom 1-0
Oene Schriemer Rein de Boer 1-0
Jeroen Weggen Erik Kruit 1-0
Harmen Visscher Gerard Baars ½-½
Migchiel de Jong Afwezig
Eddie Scholl Afwezig
Auke van der Heide Afwezig met geldige reden
Maarten Etmans Afwezig met geldige reden
Siegbert de Jong Afwezig met geldige reden
Hette van Popta Afwezig met geldige reden
Dolf Wissmann Afwezig
Erik Sparenberg Afwezig
Jan Boersma Oneven
Amir Nicolai Afwezig

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 11

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Migchiel de Jong 145,00 27 5 4 1 0 0 90,0 24 21,75 1 1W 0 6 0 0
2 Amir Nicolai 110,00 26 8 6 0 2 0 75,0 27,5 18,5 0 1W 0 3 0 0
3 Rein de Boer 108,50 25 9 3 2 4 0 44,4 33,5 14 0 1Z 0 2 0 0
4 Leandro Slagboom 102,00 24 9 4 1 4 0 50,0 35,5 16,5 1 1Z 0 2 0 0
5 Maarten Etmans 102,00 23 8 3 3 2 0 56,3 24 7,75 -1 1Z 0 3 0 0
6 Oene Schriemer 98,00 22 10 3 3 4 0 45,0 38 13,75 1 1W 0 1 0 0
7 Eddie Scholl 96,00 21 7 3 3 1 0 64,3 25,5 15 1 2W 0 4 0 0
8 Jan Hania 85,00 20 7 4 2 1 0 71,4 22 13,5 1 2W 0 4 0 0
9 Auke van der Heide 77,50 19 7 2 3 2 0 50,0 25 10,25 -2 3Z 0 4 0 0
10 Erik Sparenberg 70,33 18 4 2 2 0 0 75,0 14,5 10 0 2Z 1 6 0 0
11 Jeroen Weggen 51,00 17 4 4 0 0 0 100,0 5 5 0 2W 0 7 0 0
12 Jan Boersma 41,33 16 6 1 2 3 0 33,3 18,5 4,75 -2 2Z 1 4 0 0
13 Gerard Baars 37,50 15 7 1 2 4 0 28,6 20 4 -1 2Z 0 4 0 0
14 Erik Kruit 36,67 14 7 2 0 5 0 28,6 19,5 3 -1 1Z 1 3 0 0
15 Harmen Visscher 27,00 13 2 0 1 1 0 25,0 6 1 0 1W 0 9 0 0
16 Hette van Popta 18,00 12 6 0 2 4 0 16,7 19 1 1 2W 0 5 0 0
17 Dolf Wissmann 16,00 11 2 1 0 1 0 50,0 8 2 0 1Z 0 9 0 0
18 Siegbert de Jong 15,00 10 4 0 0 4 0 0,0 13 0 1 1W 0 7 0 0




Systeem Keizer – K.S.C. “Philidor 1847”

Overzicht voor ronde 11, gespeeld op 19 november 2019

Wit Zwart Uitslag
Siem van Eijk Derk Stegeman ½-½
Henk van Wilgenburg Jeppe van Bon 1-0
Sytze Faber Wolter Jongsma 1-0
Kees van Straten Leo van Maanen 0-1
Wim van Zeijl Frederik Verf ½-½
Wiebe Fraanje Mike Ising 1-0
Harmen Vischer Afwezig
Taeke Stavenga Afwezig
Dik Kruithof Afwezig
Peter Venhuizen Afwezig
Jacques Malschaert Afwezig
Pieter Ploeger Oneven

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 11

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Harmen Vischer 150,50 27 5 5 0 0 0 100,0 23,5 23,5 -1 3Z 2 4 0 0
2 Jacques Malschaert 121,50 26 8 6 1 1 0 81,3 36,5 28,25 0 1W 0 3 0 0
3 Dik Kruithof 119,33 25 9 4 2 3 0 55,6 47,5 26,5 -1 2Z 1 1 0 0
4 Pieter Ploeger 117,50 24 10 5 2 3 0 60,0 42,5 22,25 2 3W 1 0 0 0
5 Siem van Eijk 112,50 23 10 5 3 2 0 65,0 37 19,5 1 2W 0 1 0 0
6 Wim van Zeijl 103,00 22 10 4 3 3 0 55,0 35,5 20,25 1 1W 0 0 0 0
7 Derk Stegeman 96,50 21 9 3 3 3 0 50,0 50,5 23,75 -3 5Z 0 1 0 0
8 Leo van Maanen 95,33 20 5 4 0 1 0 80,0 23 18 -1 1Z 1 5 0 0
9 Frederik Verf 81,50 19 9 4 2 3 0 55,6 32 12,75 1 1Z 0 2 0 0
10 Sytze Faber 68,50 18 8 4 1 3 0 56,3 32 16,75 2 3W 0 3 0 0
11 Henk van Wilgenburg 68,50 17 10 2 4 4 0 40,0 46 15,75 0 1W 0 1 0 0
12 Kees van Straten 61,00 16 9 3 1 5 0 38,9 38,5 11,5 1 1W 1 1 0 0
13 Wiebe Fraanje 54,00 15 10 3 2 5 0 40,0 34 8,75 -1 1W 0 1 0 0
14 Mike Ising 43,50 14 3 0 1 2 0 16,7 16 2,75 1 1Z 1 7 0 0
15 Wolter Jongsma 38,00 13 10 3 1 6 0 35,0 36 5,25 -1 1Z 0 1 0 0
16 Jeppe van Bon 27,50 12 8 1 1 6 0 18,8 35,5 4,75 -2 2Z 1 2 0 0
17 Peter Venhuizen 20,00 11 7 1 1 5 0 21,4 28,5 4,75 1 1Z 0 4 0 0
18 Taeke Stavenga 0,00 10 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 0 11 0 0