Systeem Keizer – K.S.C. “Philidor 1847”

Overzicht voor ronde 16, gespeeld op 7 januari 2020

Wit Zwart Uitslag
Eddie Scholl Leandro Slagboom ½-½
Jan Hania Amir Nicolai 0-1
Erik Kruit Jan Boersma 0-1
Jeroen Weggen Gerard Baars 1-0
Harmen Visscher Siegbert de Jong ½-½
Dolf Wissmann Afwezig
Migchiel de Jong Afwezig met geldige reden
Erik Sparenberg Afwezig
Auke van der Heide Afwezig met geldige reden
Oene Schriemer Afwezig met geldige reden
Maarten Etmans Afwezig met geldige reden
Rein de Boer Afwezig met geldige reden
Hette van Popta Afwezig met geldige reden

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 16

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Migchiel de Jong 197,50 27 5 4 1 0 0 90,0 31 27,25 1 1W 0 11 0 0
2 Amir Nicolai 175,50 26 11 8 1 2 0 77,3 51 37,75 1 1Z 0 5 0 0
3 Eddie Scholl 175,50 25 11 5 5 1 0 68,2 54 35 1 2W 0 5 0 0
4 Maarten Etmans 153,50 24 9 3 3 3 0 50,0 39,5 11,25 -2 2Z 0 7 0 0
5 Rein de Boer 150,00 23 12 4 4 4 0 50,0 56 25 -1 2Z 0 4 0 0
6 Leandro Slagboom 137,50 22 12 4 2 6 0 41,7 73,5 28,75 0 2Z 0 4 0 0
7 Oene Schriemer 131,00 21 13 4 3 6 0 42,3 64 22,25 0 1Z 0 3 0 0
8 Jan Hania 120,50 20 11 5 4 2 0 63,6 56 29 1 2W 0 5 0 0
9 Auke van der Heide 110,00 19 8 2 4 2 0 50,0 40,5 16,75 -1 1W 0 8 0 0
10 Jeroen Weggen 100,50 18 7 6 1 0 0 92,9 20,5 17 -1 1W 0 9 0 0
11 Erik Sparenberg 96,50 17 5 3 2 0 0 80,0 21 16,25 1 1W 1 10 0 0
12 Jan Boersma 87,17 16 9 4 2 3 0 55,6 30 11,25 -1 1Z 1 6 0 0
13 Harmen Visscher 55,50 15 6 1 2 3 0 33,3 23 3,75 0 1W 0 10 0 0
14 Siegbert de Jong 47,50 14 7 1 1 5 0 21,4 26 3 0 2Z 0 9 0 0
15 Gerard Baars 47,00 13 11 1 2 8 0 18,2 47,5 8 -1 1Z 0 5 0 0
16 Erik Kruit 33,00 12 9 2 0 7 0 22,2 37 3 1 2W 1 6 0 0
17 Hette van Popta 30,00 11 6 0 2 4 0 16,7 29 2,5 1 2W 0 10 0 0
18 Dolf Wissmann 12,00 10 2 1 0 1 0 50,0 10,5 2 0 1Z 0 14 0 0




Systeem Keizer – K.S.C. “Philidor 1847”

Overzicht voor ronde 16, gespeeld op 7 januari 2020

Wit Zwart Uitslag
Frederik Verf Mike Ising ½-½
Kees van Straten Pieter Ploeger 0-1
Jacques Malschaert Leo van Maanen 1-0
Harmen Vischer Afwezig
Taeke Stavenga Afwezig
Gerard Baars Afwezig
Dik Kruithof Afwezig
Siem van Eijk Afwezig met geldige reden
Sytze Faber Afwezig
Wim van Zeijl Afwezig met geldige reden
Wolter Jongsma Afwezig met geldige reden
Peter Venhuizen Afwezig
Wiebe Fraanje Afwezig met geldige reden
Jeppe van Bon Afwezig

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 16

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Af Perc WP SB Kl Al On Ng Nbs Zk
1 Jacques Malschaert 202,50 29 11 8 2 1 0 81,8 64,5 52,5 1 1W 0 5 0 0
2 Gerard Baars 202,00 28 1 0 1 0 0 50,0 8,5 4,25 -1 1Z 0 15 0 0
3 Siem van Eijk 182,00 27 14 6 5 3 0 60,7 71,5 37,75 1 1Z 0 2 0 0
4 Pieter Ploeger 161,33 26 14 6 4 4 0 57,1 83,5 42 0 1Z 1 1 0 0
5 Dik Kruithof 160,50 25 10 4 3 3 0 55,0 74 42 0 1W 2 4 0 0
6 Harmen Vischer 158,67 24 5 5 0 0 0 100,0 32,5 32,5 -1 3Z 2 9 0 0
7 Leo van Maanen 154,17 23 10 6 1 3 0 65,0 68 41,5 0 1Z 1 5 0 0
8 Wim van Zeijl 143,50 22 14 5 4 5 0 50,0 70 33,25 3 1W 0 1 0 0
9 Henk van Wilgenburg 137,00 21 13 5 4 4 0 53,8 79,5 40 -1 2Z 0 2 0 0
10 Derk Stegeman 130,00 20 11 4 3 4 0 50,0 79 37,5 -3 1Z 0 3 0 0
11 Sytze Faber 120,00 19 12 6 2 4 0 58,3 65,5 36 2 2W 0 4 0 0
12 Kees van Straten 116,00 18 12 5 1 6 0 45,8 66,5 22,5 0 1W 1 3 0 0
13 Frederik Verf 103,00 17 12 4 3 5 0 45,8 59,5 19,5 2 1W 0 4 0 0
14 Wiebe Fraanje 82,50 16 14 4 2 8 0 35,7 73,5 18 -1 1Z 0 2 0 0
15 Wolter Jongsma 72,50 15 11 4 1 6 0 40,9 50 9 -2 2Z 1 4 0 0
16 Jeppe van Bon 57,33 14 9 2 1 6 0 27,8 47 7,25 -1 1W 1 6 0 0
17 Mike Ising 47,17 13 6 0 2 4 0 16,7 38,5 6,25 0 2Z 1 9 0 0
18 Peter Venhuizen 23,00 12 9 1 1 7 0 16,7 46 6,25 1 1Z 0 7 0 0
19 Taeke Stavenga 0,00 11 0 0 0 0 0 0,0 0 0 0 0 16 0 0