Systeem Keizer – K.S.C. “Philidor 1847”

Overzicht voor ronde 10, gespeeld op 9 november 2021

Wit Zwart Uitslag
Oene Schriemer Auke van der Heide 1-0
Jan Boersma Leandro Slagboom ½-½
Migchiel de Jong Afwezig met geldige reden
Eddie Scholl Afwezig met geldige reden
Erik Sparenberg Afwezig met geldige reden
Derk Stegeman Afwezig met geldige reden
Christian Torensma Afwezig met geldige reden
Jacques Malschaert Afwezig met geldige reden
Siegbert de Jong Afwezig met geldige reden
Jan Hania Afwezig met geldige reden
Dolf Wissmann Afwezig met geldige reden
Hette van Popta Afwezig met geldige reden
Harmen Visscher Afwezig met geldige reden
Rein de Boer Afwezig met geldige reden
Erik Kruit Afwezig met geldige reden
Osama Arabi Afwezig met geldige reden

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 10

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Perc SB
1 Jan Hania 151,00 27 4 3 1 0 87,5 11,5
2 Migchiel de Jong 130,50 26 5 4 0 1 80,0 9
3 Jan Boersma 127,00 25 9 4 4 1 66,7 15,25
4 Leandro Slagboom 123,00 24 6 3 1 2 58,3 14
5 Eddie Scholl 115,00 23 0 0 0 0 0,0 0
6 Harmen Visscher 110,00 22 6 2 3 1 58,3 12,5
7 Christian Torensma 96,50 21 4 1 2 1 50,0 4,75
8 Osama Arabi 94,50 20 5 3 0 2 60,0 7
9 Rein de Boer 92,50 19 7 3 2 2 57,1 8,5
10 Dolf Wissmann 82,00 18 4 1 1 2 37,5 4,25
11 Oene Schriemer 80,00 17 7 2 3 2 50,0 7,25
12 Erik Kruit 75,00 16 4 2 0 2 50,0 0
13 Auke van der Heide 63,00 15 6 2 1 3 41,7 2,5
14 Derk Stegeman 63,00 14 1 0 0 1 0,0 0
15 Erik Sparenberg 58,50 13 1 0 0 1 0,0 0
16 Jacques Malschaert 50,00 12 5 1 1 3 30,0 1,25
17 Siegbert de Jong 38,50 11 5 0 1 4 10,0 1,75
18 Hette van Popta 35,00 10 3 0 0 3 0,0 0




Systeem Keizer – K.S.C. “Philidor 1847”

Overzicht voor ronde 10, gespeeld op 9 november 2021

Wit Zwart Uitslag
Leo van Maanen Wim van Zeijl 1-0
Cas Roorda Derk Stegeman 1-0 R
Frederik Verf Jeppe van Bon 1-0
Wolter Jongsma Richard Dijkhoff 1-0
Kees van Straten Afwezig met geldige reden
Sytze Faber Afwezig met geldige reden
Jacques Malschaert Afwezig met geldige reden
Wiebe Fraanje Afwezig met geldige reden
Jan Torensma Afwezig met geldige reden
Pieter Ploeger Afwezig met geldige reden
Othman Alayobi Afwezig met geldige reden
Peter Venhuizen Oneven
Harmen Visscher Siem van Eijk 1-0

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 10

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Perc SB
1 Jan Torensma 176,00 27 8 7 1 0 93,8 28,25
2 Derk Stegeman 126,00 26 8 5 1 2 68,8 20,5
3 Harmen Visscher 121,50 25 1 1 0 0 100,0 4,5
4 Jacques Malschaert 120,50 24 1 0 1 0 50,0 1
5 Wiebe Fraanje 112,00 23 6 4 0 2 66,7 13
6 Leo van Maanen 107,50 22 5 2 2 1 60,0 10,75
7 Wim van Zeijl 101,50 21 9 5 1 3 61,1 18,75
8 Cas Roorda 100,50 20 9 5 1 3 61,1 16,25
9 Kees van Straten 98,00 19 2 1 0 1 50,0 2,5
10 Othman Alayobi 78,00 18 6 1 4 1 50,0 7,25
11 Frederik Verf 67,00 17 6 1 2 3 33,3 4,25
12 Siem van Eijk 66,50 16 9 4 1 4 50,0 9,25
13 Pieter Ploeger 62,50 15 7 3 0 4 42,9 7
14 Wolter Jongsma 51,00 14 8 2 2 4 37,5 5,75
15 Sytze Faber 49,00 13 4 1 0 3 25,0 3
16 Jeppe van Bon 48,50 12 8 2 1 5 31,3 7,25
17 Peter Venhuizen 44,00 11 6 0 3 3 25,0 4,25
18 Richard Dijkhoff 26,00 10 7 1 0 6 14,3 1,5