donderdag, 20. juni 2019

Ladder

Ladder Groep B: Indeling 02-10-2018

  Indeling voor ronde 4 Wit Zwart Kees van Straten - Siem van Eijk Wiebe Fraanje - Leo van Maanen Wim van Zeijl - Derk Stegeman Wolter Jongsma - Henk van Wilgenburg Peter Venhuizen - Frederik Verf Jan Miedema - Dik Kruithof Joop Root - Sytze Faber Teake Stavenga - Pieter...

Ladder Groep A: Indeling 02-10-2018

  Indeling voor ronde 4 Wit Zwart Eddie Scholl - Jolle Lont Auke van der Heide - Catharinus Mulder Maarten Etmans - Oene Schriemer Rein de Boer - Jan Boersma Gerard Baars - Erik Sparenberg Leandro Slagboom - Migchiel de Jong Siegbert de Jong - Oneven  

Ladder groep B: uitslagen en stand 25-09-18

  Overzicht voor ronde 3, gespeeld op 25 september 2018 Wit Zwart Uitslag Siem van Eijk - Wolter Jongsma 1-0 Dik Kruithof - Joop Root 1-0 Henk van Wilgenburg - Derk Stegeman 1-0 Pieter Ploeger - Wim van Zeijl 1-0 Jan Miedema - Wiebe Fraanje 0-1 Peter Venhuizen - Oneven Leo van...

Ladder groep A: uitslagen en stand 25-09-18

  Overzicht voor ronde 3, gespeeld op 25 september 2018 Wit Zwart Uitslag Erik Sparenberg - Jan Hania 0-1 Jan Boersma - Gerard Baars ½-½ Maarten Etmans - Leandro Slagboom 0-1 Oene Schriemer - Eddie Scholl 0-1 Catharinus Mulder - Migchiel de Jong 0-1 Siegbert de Jong - Auke van der...

Hè bah: oneven

Ladder groep B: indeling 25-09-2018

  Indeling voor ronde 3 Wit Zwart Siem van Eijk - Wolter Jongsma Dik Kruithof - Joop Root Henk van Wilgenburg - Derk Stegeman Pieter Ploeger - Wim van Zeijl Kees van Straten - Leo van Maanen Jan Miedema - Wiebe Fraanje Peter Venhuizen - Oneven  

Ladder groep A: indeling 25-09-2018

  Indeling voor ronde 3 Wit Zwart Erik Sparenberg - Jan Hania Jan Boersma - Gerard Baars Maarten Etmans - Leandro Slagboom Oene Schriemer - Eddie Scholl Catharinus Mulder - Migchiel de Jong Siegbert de Jong - Auke van der Heide Tijn van Batenburg - Oneven  

Ladder groep B: uitslagen en stand 18-09-18

  Overzicht voor ronde 2, gespeeld op 18 september 2018 Wit Zwart Uitslag Henk van Wilgenburg - Gerard Baars 1-0 Leo van Maanen - Sytze Faber 1-0 Derk Stegeman - Jeppe van Bon 1-0 Wiebe Fraanje - Wim van Zeijl 1-0 Wolter Jongsma - Pieter Ploeger 1-0 Joop Root - Jan...

Ladder groep A: uitslagen en stand 18-09-18

  Overzicht voor ronde 2, gespeeld op 18 september 2018 Wit Zwart Uitslag Migchiel de Jong - Jan Boersma ½-½ Eddie Scholl - Siegbert de Jong ½-½ Erik Sparenberg - Maarten Etmans 1-0 Jan Hania - Rein de Boer ½-½ Jolle Lont - Catharinus Mulder ½-½ Leandro Slagboom - Oene Schriemer ½-½ Gerard...

Ladder ronde 2B

  help ik ben niet ingedeeld, meld dat morgen even en we delen je alsnog in.   Indeling voor ronde 2 Wit Zwart Leo van Maanen - Frederik Verf Derk Stegeman - Jeppe van Bon Wiebe...